PostHeaderIcon Warta Poznań - Błękitni Stargard 03.09.2017

Przygotowania do powrotu rozpoczęto ze sporym zapasem czasowym. Solidna reklama na mieście, Internet – robiono wszystko, by przyciągnąć tłumy na stadion przy Drodze Dębińskiej 12. Swoje z pewnością robiły też wyniki, bo Warta przystępowała do meczu z pozycji lidera, natomiast rywal był daleko za nami. Każdy wierzył w kolejne zwycięstwo Zielonych! Tego dnia dobrze wyglądał nasz młyn, na co kładliśmy nacisk podczas promocji spotkania. W Sektorze stawiło się jakieś 50 osób, co było dobrym rezultatem. Wokalnie wypadliśmy solidnie i ultrasowsko tez było godnie. Przed meczem wszyscy razem spotkaliśmy się na zaplanowanej zbiórce skąd pochodem ruszyliśmy na stadion. Podczas meczu sektor ozdabiamy flagami „Warta Poznań” i „Zielono-Biali”. Nasz doping stał tego dnia na wysokim poziomie, choć wiemy że to nie był maksimum w naszym wykonaniu. W drugiej połowie wciągamy sektorówkę koszulkę i następnie po opuszczeniu jej prezentujemy wielkie flagi na kijach. Cieszy nas bardzo że podczas opraw było zajebiście słychać doping. Gdzie zawsze bywało z tym bardzo kulawo. Warta dość szybko objęła prowadzenie i mogło się wydawać, że tradycja zostanie podtrzymana kolejnej wygranej. Niestety, więcej argumentów mieli goście i to oni wygrali 2:1. Mimo przegranej Warta traci tylko jeden punkt do lidera. Strata jest minimalna, dlatego nie ma powodów do załamki! Przed nami wiele spotkań, w których Zielono-Biali powalczą o punkty.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Błękitni Stargard :: wartapoznanblekitnistargard_1

Warta Poznań - Błękitni Stargard

 

PostHeaderIcon Warta – Błękitni 1:2

Pierwsza porażka zielonych od początku ligowego sezonu. Zielono-biali przegrali w sobotę przy DD12 z Błękitnymi 1:2. Prowadzenie poznaniakom już w 12. minucie dał Krzysztof Biegański , ale potem dwukrotnie odpowiedzieli goście. Porażka sprawiła, że Warta straciła pozycję lidera, ale strata jest znikoma.
Pierwszy Radomiak ma 19 punktów, druga Warta która ma 18 i trzeci GKS Jastrzębie 17.
Kolejny mecz 10 września ze Stal Stalowa Wola.

WARTA POZNAŃ – BŁĘKITNI STARGARD 1:2 (1:0)
1:0 Krzysztof Biegański  13
1:1 Maciej Liśkiewicz 47
1:2 Wojciech Fadecki 71
 

PostHeaderIcon Po 3 latach wróciliśmy z młynem przy DD12.

Zielono-Biali rozpoczęli zgodnie z planem, ale później dwukrotnie odpowiedzieli Błękitni i komplet punktów powędrował do Stargardu. Sobotnie spotkanie obejrzało prawie 900 widzów, co przy DD12 zdarzyło się pierwszy raz od dłuższego czasu. Solidnie wyglądał też nasz młyn, natomiast przyjezdni przybyli do Poznania w 16 osób z jedną małą flagą.
 

PostHeaderIcon Zbieranie śmieci nad Wartą

W jedno ze słonecznych przedpołudni spotykamy się w 4 osoby, by oddać przysługę otoczeniu w którym przychodzi nam żyć. Robimy sobie spacer wzdłuż zalesionego brzegu Warty, który jest zaniedbywany przez służby miejskie, a jednocześnie uwielbiany przez miejską patologię. Efektem jest 9 worków wypchanych śmieciami, które zalegały tam w dużych ilościach, szpecąc okolicę.
Śmiecisz w lesie – jesteś śmieciem!

Dbaj o Ojczyznę – dbaj o przyrodę!