PostHeaderIcon Warta Poznań - Polonia Bytom 21.09.2013 sobota

Tego dnia zbieramy się w młynie w 40 osób. Już na początku prezentujemy pocięta pasy, które po złożeniu w całość dają proste chwytliwe hasło "PIŁKA NOŻNA SPAĆ NIE MOŻNA" a w drugiej połowie transparenty na kijach wraz ze sreberkami. Dopingujemy całe spotkanie! Polonia zajeżdża do klatki w sile ok 60 osób z jedną flagą. Ostatecznie ekipa Zielono-Białych wygrywa mecz 2-1.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Polonia Bytom :: 21092013WartaPoznanPoloniaBytom

Warta Poznań - Polonia Bytom

 

PostHeaderIcon Zapraszamy do galerii z meczu Warta Poznań-Chrobry Głogów

 Warta Poznań - Chrobry Głogów :: 07092013WartaPoznanChrobryGlogow

Warta Poznań - Chrobry Głogów

 

PostHeaderIcon Warta Poznań-Chrobry Głogów 07.09.2013 sobota

Warta Poznań - Chrobry Głogów W upalne sobotnie popołudnie podejmujemy u siebie Chrobrego Głogów. Goście meldują się w liczbie ponad 100 osób Dopingują z krótkimi przerwami cały mecz chwilami naprawdę konkretnie. My wystawiamy Młyn w sile ok. 40 osób dopingując z przerwami. Mecz odbył się bez żadnych przygód. Spotkanie kończy się wynikiem 0 - 0 i plasujemy się na piątym miejscu.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań-Ruch Zdzieszowice 24.08.2013 Sobota

Kolejne gorące popołudnie przy Drodze Dębińskiej i znowu trybuna prawie pełna. W młynie zebrało się nas ponad 40osób. Doping w miarę systematyczny i głośny. Gości nie odnotowano, tego dnia sektor gości był kompletnie pusty. Piłkarze remisują, mimo że byli o wiele lepszym zespołem. Po meczu dziękujemy im za walkę.