PostHeaderIcon 8 marca: Warta - Jarota o godzinie 14 !

Znana jest już godzina rozpoczęcia pierwszego meczu Warciarzy. Spotkanie pomiędzy Wartą a Jarotą rozpocznie się o godzinie 14 przy Drodze Dębińskiej 12. Jako, że będzie to pierwszy mecz po długiej, kilkumiesięcznej przerwie, musimy pokazać się z jak najlepszej strony w młynie. Niebawem więcej informacji na temat meczu.
 

PostHeaderIcon Górnik Polkowice wycofany !

To już przesądzone. Górnik Polkowice nie zagra wiosną w II lidze zachodniej, co jednocześnie oznacza, że w rundzie wiosennej czeka nas jeden mecz mniej. Prezes Paweł Wechta wysłał we wtorek do PZPN pismo potwierdzające wycofanie klubu z rozgrywek. Powodem jest zmniejszona dotacja z budżetu właściciela - Gminy Polkowice. Wycofanie się polkowiczan z rozgrywek powoduje, że w Ogródku zagramy tylko 7 spotkań ligowych.
 

PostHeaderIcon Wywiad z Przemkiem Otuszewskim, dla kibiców słynnym "OTUCHEM" Warciarzem z krwi i kości

1. Na początek powiedz coś o sobie.

Przemysław Otuszewski. Pozycja na boisku: obrona. Wieloletni zawodnik Warty Poznań.

2. Jak myślisz czym spowodowane było twoje odejście z klubu ?

Na pewno powodem nie były finanse bo zgodziłem się na obniżkę kontraktu aby móc reprezentować barwy Warty, ani forma sportowa. Od dłuższego czasu dochodziły do mnie informacje, że chcą ze mnie zrezygnować. Kiedy pojawił się w klubie 3 lewy obrońca dla mnie to był sygnał, że jeden będzie musiał ustąpić. Do czasu kiedy mi podziękowano wygrywałem rywalizację o grę w pierwszym składzie, asystowałem a także zapisałem się na liście strzelców. Mimo iż liczyłem się z odejściem to wiadomość, którą mi przekazano na dzień przed wygaśnięciem kontraktu była dla mnie zaskoczeniem. Ciężko mi było się pogodzić z tą decyzją.

Czytaj więcej

 

PostHeaderIcon Jesień 2013 - OPRAWY

Przyszedł czas na podsumowanie opraw jesienią. W ostatniej rundzie grupa Ultras Warta Poznań zaprezentowała kilka choreografii podczas domowych spotkań zielono-białych oraz na jednym meczu wyjazdowym, a zabrakło jedynie tego, co kibice lubią najbardziej, czyli pirotechniki. Przypomnijmy więc sobie raz jeszcze wszystkie oprawy, które zaprezentowano na naszym stadionie oraz na jednym wyjeździe.

Efekty pracy chłopaków z grupy Ultras Warta można było podziwiać za każdym razem w galerii na naszej stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej