PostHeaderIcon Podsumowanie

Podsumowanie Hokejowych Mistrzostw Polski na hali 2011/2012 :KS AZS AWF Poznań –  WARTA POZNAŃ 6-7(2-3) (11.12.2011)

Zbieramy się na hali w 22 osoby w tym 6 braci z Kościana i od razu ruszamy
z konkret dopingiem ! Na meczu także debiutuję nowa flaga "Z lwami" .


WKS Grunwald Poznań –  WARTA POZNAŃ 15-4(7-2) i ZSMS Poznań – WARTA POZNAŃ 4-7(2-4)  (18.12.2011)

Na turniej , który organizatorem był ZSMS zbieramy w 20 osób w tym 4 braci z Obry , w pierwszym
meczy doping i dobra zabawa a w drugim odpalamy 2 race i atmosfera się podgrzała nieco ;-) , przez co
opuszczamy hale na prośbe organizatorów .WARTA POZNAŃ – ZSMS Poznań 8-3(3-1) i WARTA POZNAŃ – WKS Grunwald Poznań 5-12(2-5)  (06.01.2012)


Turniej praktycznie niczym się nie różnił. Świętowanie po wygranej z ZSMS Poznań a potem gratulacje za walkę z Grunwaldem ;)
Na turnieju 15 osób w tym 5 braci z Kościana


KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań 3-7(2-4)  (04.02.2012)

Na ten mecz mobilizowaliśmy się od dłuższego czasu , doping tego dnia na bardzo dobrym poziomie i w końcu  można było odczuć ,że
byliśmy na wyjeździe. W Szamotułach meldujemy się w 20 osób , prezentujemy proporczyk , na którym był herb Warty oraz Poznania we wieńcach !

 

PostHeaderIcon Czapki Zimowe

Kontakt w sprawie zakupu e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Gadu Gadu: 15829747

 

PostHeaderIcon Organizacja Zielona Strefa informuje :

Kibice Warty zrzeszeni pod nazwą "Zielona Strefa" nie będą prowadzić dopingu na Bułgarskiej do końca rundy jesiennej. Zarząd klubu K.S. Warta Poznań do publicznej wiadomości podaje informacje o cofnięciu zakazów stadionowych dla fanatyków Warty i "przenosi" młyn z powrotem na literkę "P" co ma wyglądać na gest w kierunku najwierniejszych fanów Zielonych. Za tą zasłoną pozornej zgody nadal jednak kryją się działania utrudniające dopingowanie poznańskiemu zespołowi takie jak telefoniczne prośby ze strony przedstawiciela włodarzy Warty do klubu Zawisza Bydgoszcz o nie wpuszczanie kibiców z Poznania na bydgoski stadion. Zarząd publicznie mydli oczy a tak na prawdę dalej uprzykrza życie warciańskim fanom. W związku z tym protest ultrasów trwa dalej i nie będą oni uczestniczyli w żadnym z pozostałych do końca rundy spotkań. Piłka nożna dla kibiców!

Pragniemy też poinformować iż „Zielona Strefa” jest organizacją tylko i wyłącznie stworzoną  przez kibiców Warty Poznań!!!  Ostrzegamy wszystkich by nie wierzyli informacjom   pojawiającym  się w Internecie   w których ludzie z kluby podszywają się pod nasza nazwę i wypisują nieprawdę. Mamy tu na myśli organizację jakiegokolwiek dopingu o którym piszą.

 

PostHeaderIcon JEDŹ NA WYJAZD !!!