PostHeaderIcon UKH Start Gniezno - WARTA POZNAŃ

Ostatni, decydujący o brązie mecz wypada w niedziele w Gnieźnie. Meldujemy się w 20 głów. Doping w najważniejszym spotkaniu sezonu najlepszy z możliwych. Po zaciętym i nerwowym meczu Warciarze pokonują gospodarzy 0:1 i po 29 latach zdobywają upragniony medal! Świętowanie z naszymi hokeistami zaczynamy w Gnieźnie a kontynuujemy w Poznaniu

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - UKH Start Gniezno (hokej)

Późniejsza godzina i ranga meczu sprawiają, że na stadionie AWF-u pojawia się sporo ludzi. W młynie  31 osób. Doping przez cały mecz. W drugiej połowie prezentujemy dwie oprawy. Najpierw wciągamy sektorówke, a w końcowej fazie meczu przedstawiamy oprawę w postaci flag na kijach i kilku rac. Zieloni po nerwowej końcówce pokonują Start 5:3 w pierwszym meczu o brąz MP. Był to nasz najlepszy mecz pod względem kibicowskim na hokeju.

 

PostHeaderIcon Górnik Polkowice - WARTA POZNAŃ

Mimo zakazu stawiamy się w Polkowicach w 31 osób. Dzięki kibicom Zagłębia mamy możliwość obejrzenia tego meczu. Podczas niemal całego spotkania piknik. Ze strony gospodarzy zero dopingu. Z naszej strony trochę biesiady oraz pieśni na cześć nadpobudliwego ochroniarza. Ostatnie 10 minut jedziemy normalny doping. Po bezbramkowym remisie piłkarze podchodzą przybić piątki.

 

PostHeaderIcon WKS Grunwald - WARTA POZNAŃ (hokej)

Na to spotkanie udajemy się prosto z Bułgarskiej po meczu z Kolejarzem. Docieramy na ostatnie 20 minut i wspieramy Warciarzy konkretnym dopingiem. W sumie na sektorze 25 osób. Po porażce 8:1 nasi hokeiści zapraszają nas na grilla i piwko. ;-)