PostHeaderIcon Nowa odsłona www.ultraswarta.pl

Witamy na nowej stronie kibiców Warty Poznań. Mamy nadzieje, że nowa odsłona zostanie przez was mile przyjęta i będziecie pozytywnie zaskoczeni nową szata graficzną jak i nowymi pomysłami, które tu się znalazły. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii, która została specjalnie dla was poszerzona,  a także czytania naszych artykułów, które z tak wielka pieczołowitością dla was sporządzamy. Postaramy się również, aby wiadomości były na bieżąco wam przedstawiane, w tym opisy z naszych wyjazdów. Zachęcamy was również do zaglądania na witrynę naszego sklepu i zakupu gadżetów Warty.  Czekamy na wasze komentarze i wrażenia dotyczące nowej strony jak i wasze inne pomysły które mogłyby jeszcze bardziej ją udoskonalić. Mamy nadzieję, że dzięki nowemu wyglądowi zostaliście zachęceni by częściej odwiedzać naszą stronę , którą w końcu robimy dla was, kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon 27.12.1918 - 91 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Wszystkich kibiców Warty, oraz Poznaniaków zapraszamy do uczczenia tych chwil. Czy udziałem w obchodach czy też zapaleniem symbolicznego znicza w miejscach pamięci.

Oto oficjalny program obchodów:

  • 11.00 Uroczystości przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich

Po uroczystości przemarsz do Kościoła Farnego - na trasie przemarszu składanie kwiatów

* Tablica pamiątkowa Franciszka Ratajczaka
* Tablica pamiątkowa Dowódców Powstania Wielkopolskiego
* Tablica pamiątkowa Ignacego Jana Paderewskiego
* Pomnik XV Pułku Ułanów Poznańskich

  • 12.45-14.00 Msza święta w intencji Powstańców Wielkopolskich - Kościół Farny
  • 14.30 Inscenizacja powstańcza - Plac Wolności
  • 18.00 Koncert - Filharmonia Poznańska
 

PostHeaderIcon "TO MY KIBICE" NR 8 (107) SIERPIEŃ 2010

2 sierpnia ukaże się 107 numer „To My Kibice”! Oto, co ciekawego znajdziesz w najnowszym wydaniu najlepszego kibicowskiego miesięcznika:

Reportaże z meczów w europejskich pucharach: Szawle-Wisła, Baku-Lech, Karaganda-Ruch oraz Valletta FC-Ruch. Polecamy również reportaż z ciekawego meczu żużla Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz.

Najważniejszym punktem numeru jest tradycyjne o tej porze roku podsumowanie rundy w wykonaniu niemal wszystkich aktywnie działających w kraju ekip. Tym razem krótko scharakteryzowaliśmy 174 ekipy, stąd też nazwa artykułu - "POLSKIE 170". Znajdziesz tu komplet liczb wyjazdowych i wzmiankę o najciekawszych wydarzeniach z dziedzin hools i ultras. To prawdziwe kompendium wiedzy o polskim ruchu kibicowskim wiosną 2010!

Za nami Mistrzostwa Świata w RPA, które w TMK podsumowujemy i oceniamy na swój charakterystyczny sposób, a czynimy to w dwóch konkretnych artykułach "ANTYMUNDIAL 2010" oraz "Gdy umilkły wuwuzele".

W cyklu „Wywiad TMK” prezentujemy rozmowę z "Góralem", fanatykiem... rzecz jasna Górala Żywiec.

Dalszy ciąg rankingów wyjazdowych, tym razem ocenimy wiosenne dokonania wyjazdowe ekip z I ligi. Nie brakuje dużych niespodzianek - dowiesz się o nich z lektury sierpniowego numeru "TMK".

W numerze znajdziesz też trzy interesujące fieletony "Co nam daje fanatyzm?", "Kibic nie lekarz" i "Dzięki ci, Euro?".

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zielonych świąt !

W te wyjątkowe dni chcielibyśmy życzyć wszystkim, Fanatykom, Kibicom, Sympatykom, wszystkim Zawodnikom, Działaczom oraz wszystkim sponsorom poznańskiej Warty, życzyć dużo zdrowia, szczęścia oraz aby nigdy nie odwrócili się od Zielonych. Pamiętajcie, Warta ma nas łączyć i tylko razem jesteśmy wstanie odbudować dawną potęgę!

Przy okazji życzymy udanej zabawy w sylwestra, oraz oczywiście dobrego samopoczucia w pierwszy styczniowy poranek  :)