PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Kolejarz Stóże

W pierwszej połowie protest. Niestety nie obyło bez piknikowych śpiewów na pozostałej części stadionu. Drugie 45 minut to już konkretny doping. Na tym meczu pierwszy raz używamy bębna. Momentami brzmi to bardzo dobrze. Na sektorze zbiera się około 150 osób. Ku wielkiemu zdziwieniu nasi piłkarze doznają porażki 1:3 w ostatnim domowym meczu tego sezonu.

 

PostHeaderIcon Polonia Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ (hokej)

Na tym wyjeździe meldujemy się w 24 osoby. Wywieszamy flagę: "WARTA POZNAŃ" i prowadzimy doping przez większą część spotkania. W drugiej połowie prezentujemy oprawę w postaci flag na kijach z różnymi postaciami. Niestety nasi hokeiści tracą w końcówce cztery bramki i ostatecznie ulegają miejscowym 4:3.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - WKS Grunwald (hokej)

Termin i godzina tego spotkania powodują, że na sektorze stawia się 17 osób. Wywieszamy flagę i dopingujemy z małymi przerwami. Zieloni ulegają Wojskowym w pierwszym meczu fazy play off 1:6.

 

PostHeaderIcon Centra Ostrów Wlkp. - OBRA KOŚCIAN

Relacja kibiców Obrzanki :
Nas 7, wspiera nas 2 braci z Poznania. Trochę dopingujemy pozdrawiając też Donalda. W drodze powrotnej, w Środzie Wlkp. wsiada grupa kibiców Warty wracająca z meczu hokeja - pełny melanż Laughing