PostHeaderIcon GKS Katowice - Warta Poznań

GKS Katowice - Warta Poznań

Nasza pierwsza wtopa i pierwsze zero wyjazdowe, zamknięty sektor gości i mecz w środę nas na pewno nie usprawiedliwia.

 

PostHeaderIcon 04.08.2012 Arka Gdynia - WARTA POZNAŃ

Na pierwszym wyjeździe w Gdyni meldujemy się w 17 osób, w tym 3 osoby z Obry Kościan którym dziękujemy za wsparcie. Wchodzimy na stadion dzięki kibicom Arki, za co im dziękujemy !
 

PostHeaderIcon Stomil Olsztyn - WARTA POZNAŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

W Olsztynie melduje się 16 osób, w tym 5 osobowa delegacji Obry Kościan z flagą. Kilka razy dajemy o sobie znać, warto zaznaczyć że był to pierwszy wyjazd od bardzo dawna w którym zasiedliśmy w sektorze gości !
 

PostHeaderIcon Obra Kościan - Warta Poznań

Obra Kościan - Warta Poznań (100 lat Obry)

Mobilizacja na ten wyjazd przyniosła skutek i na zbiórce na PKP zjawiło się około 30 osób, podróż bardzo wesoła i darmowa. Na dworcu w Kościanie dochodzi kilka osób od nas oraz delegacja Obry i udajemy się pochodem na stadion. Siadamy oddzielnie, dojeżdżają auta, wywieszamy 16 flag, prezentujemy 3 oprawy w tym jedną ze sporą ilością pirotechniki. Nasi piłkarze bardzo niechętnie podchodzą do nas, czego nie można powiedzieć o zawodnikach naszych braci. Po meczu jeszcze jakiś czas śpiewamy już wspólnie z Obrą i udajemy się na darmową grochówkę a następnie wspólnie idziemy przez miasto ze śpiewem na ustach na dworzec i niestety musimy udać się już do Poznania. Ta zgoda nigdy nie zginie, dziękujemy za gościnę !

Nasza ogólna liczba na tym meczu wyniosła około 50 osób.