PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Zrwy Dąbie

Na sektorze 25 osób w tym 6 osób od nas.Warto zaznaczyć ,że debiutowała nowa flaga zgodowa Warta &  Obra ;-) !

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - GKS Katowice

Po długich rozmowach, postanawiamy się przejść na ten mecz i spróbować zrobić jakiś doping. Wywieszamy nową flagę "ul. Droga Dębińska 12" oraz reprezentacyjną i staramy się dopingować całe spotkanie. W młynie  w najlepszych momentach było 100 osób , trudno oszacować dokładną liczbę. Wszyscy cały czas byliśmy na sektorze za flagą, nie mamy nic wspólnego z drugim młynem oraz jakimiś napinającymi się pajacami. Tego co robi zarząd z naszymi szalikami, oraz tego że według nich klub nasz powstał w sierpniu żal komentować, ale nie mamy na to żadnego wpływu niestety..

 

PostHeaderIcon ŁKS Łódź - WARTA POZNAŃ

Mimo krótkiej organizacji na ten wyjazd melduje się nas na sektorze 31 osób w tym 4 osoby z Obry Kościan . Wywieszamy nową flagę ''vlepkę'' , oraz Obra wywiesza swoją nową flagę "SZLACHTA Z KOŚCIANA".

 

PostHeaderIcon Odra Wodzisław - WARTA POZNAŃ

Na początku nie było wiadomo czy mecz się odbędzie, przez problemy Odry ze stadionem. Ostatecznie mecz się odbył się bez praw imprezy masowej, więc spotkanie oficjalnie mogło obejrzeć 999 widzów i sektor gości pozostawał zamknięty. Dzięki kibicom Odry udało nam się zasiąść na obiekcie i ostatecznie meldujemy się w 5 osób na tym wyjeździe. Kilka razy dajemy o sobie znać.

 

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KIBICÓW ODRY WODZISŁAW, ZA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA TEGO SPOTKANIA ORAZ ZA OKAZANĄ POMOC PO MECZU.

 

Przy okazji wyjazdu dowiedzieliśmy się że w Niecieczy były dodatkowe dwie osoby, które zostały wyrzucone z sektora gości i oglądali mecz na trybunach gospodarzy. Tak więc dokładna nasza liczba na poprzednim wyjeździe wynosiła 8 osób.