PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Olimpia Koło

Na meczu od nas 4 osoby. Około 30 osób zbiera się na meczu , pare razy pokrzykujemy , piknik.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Pogoń Szczecin

Ciężko oszacować dokładnie ilość osób w młynie, na pewno miejscami podchodził pod 300 osób co jest na pewno naszym rekordem. Wywieszamy cztery flagi, w tym jedną Obry oraz dopingujemy cały mecz z lepszymi, jak i gorszymi momentami. Po meczu piłkarze po raz kolejny pokazali że mają nas w dupie i głośno wyrażamy swoją opinie na ten temat. Na meczu wspiera nas 17 kibiców Obry Kościan za co bardzo dziękujemy. Pogoni około 1200 z bardzo dobrym dopingiem i oprawą. Jak było do przewidzenia nie dało rady upilnować masy pikników i się kilka razy napinali w różny sposób ;-)

 

PostHeaderIcon Dolcan Ząbki - WARTA POZNAŃ

W pełnym składzie melduje się nas w drugiej połowie 7 osób. Na meczu zaznaczamy swą obecność paroma okrzykami. Piłkarze po mecz podchodzą do połowy boiska i klaszczą nam , na co my śpiewamy " Jesteśmy zawsze tam , choć macie w dupie nas !", następnie wszyscy piłkarze idą do szatni.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Pomorzanin Toruń

Mecz można powiedzieć na szczycie tabeli, niestety przegrany. Młyn co chwilę się zwiększał i na końcu meczy wynosił około 50 osób. Prezentujemy jedną oprawę, oraz na ostatnie minuty dojeżdża Obra Kościan w około 17 osób.