PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Pomorzanin Toruń

Mecz można powiedzieć na szczycie tabeli, niestety przegrany. Młyn co chwilę się zwiększał i na końcu meczy wynosił około 50 osób. Prezentujemy jedną oprawę, oraz na ostatnie minuty dojeżdża Obra Kościan w około 17 osób.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Gąsawa (hokej)

Zbieramy się w około 30 osób i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie, doskonale się przy tym bawiąc. Po wygranym kolejnym meczu Zielonych wbiegamy na murawę i wspólnie świętujemy zwycięstwo. Ogólnie najlepszy mecz kibicowsko na hokeju na jakim byliśmy.

 

PostHeaderIcon Flota Świnoujście - WARTA POZNAŃ

Na sektorze melduje się 8 kibiców Zielonych, dodatkowo 2 osoby nie weszły z powodu braku listy oraz jedna która i tak by nie zdążyła na mecz i została w okolicach promu. Na meczu ograniczamy się do kilku okrzyków, piknik. Flota zbiera się w około 30 osób, wywiesza trzy flagi i prowadzi doping praktycznie przez całe spotkanie. Po meczu połowa naszych gwiazd idzie do szatni, szacunek dla tych co podeszli i dzięki za wodę.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Kszo Ostrowiec

Na tym meczu zbiera się nas w młynie około 80 osób. Wywieszamy flagę "ul. Droga Dębińska 12" oraz reprezentacyjną. Przez całe spotkanie próbujemy dopingować. Warto wspomnieć o liczbie 2 tys. kibiców KSZO i Lecha.