PostHeaderIcon ŁKS Łódź - WARTA POZNAŃ

Mimo krótkiej organizacji na ten wyjazd melduje się nas na sektorze 31 osób w tym 4 osoby z Obry Kościan . Wywieszamy nową flagę ''vlepkę'' , oraz Obra wywiesza swoją nową flagę "SZLACHTA Z KOŚCIANA".

 

PostHeaderIcon Odra Wodzisław - WARTA POZNAŃ

Na początku nie było wiadomo czy mecz się odbędzie, przez problemy Odry ze stadionem. Ostatecznie mecz się odbył się bez praw imprezy masowej, więc spotkanie oficjalnie mogło obejrzeć 999 widzów i sektor gości pozostawał zamknięty. Dzięki kibicom Odry udało nam się zasiąść na obiekcie i ostatecznie meldujemy się w 5 osób na tym wyjeździe. Kilka razy dajemy o sobie znać.

 

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KIBICÓW ODRY WODZISŁAW, ZA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA TEGO SPOTKANIA ORAZ ZA OKAZANĄ POMOC PO MECZU.

 

Przy okazji wyjazdu dowiedzieliśmy się że w Niecieczy były dodatkowe dwie osoby, które zostały wyrzucone z sektora gości i oglądali mecz na trybunach gospodarzy. Tak więc dokładna nasza liczba na poprzednim wyjeździe wynosiła 8 osób.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - GKS Katowice

Po długich rozmowach, postanawiamy się przejść na ten mecz i spróbować zrobić jakiś doping. Wywieszamy nową flagę "ul. Droga Dębińska 12" oraz reprezentacyjną i staramy się dopingować całe spotkanie. W młynie  w najlepszych momentach było 100 osób , trudno oszacować dokładną liczbę. Wszyscy cały czas byliśmy na sektorze za flagą, nie mamy nic wspólnego z drugim młynem oraz jakimiś napinającymi się pajacami. Tego co robi zarząd z naszymi szalikami, oraz tego że według nich klub nasz powstał w sierpniu żal komentować, ale nie mamy na to żadnego wpływu niestety..

 

PostHeaderIcon Kania Gostyń - OBRA KOŚĆIAN (PP)

Tego samego dnia którego był wyjazd do Wodzisławia, nasi młodzi w 4 osoby wybrali się do Gostynia na pucharowy mecz naszej zgody. "W 4 osoby udajemy się do Kościana, aby razem z Obrą udać się autokarem do Gostynia. Na miejscu jesteśmy chwile przed meczem i zasiadamy obok sektora dla kibiców gości, wywieszamy dwie flagi oraz transparent nawiązujący do zmiany nazwy klubu Górnika Łęczna. Dopingujemy równo cały mecz oraz prezentujemy oprawę składającą się z 20 rac i 12 stroboskopów. Kania zbiera się w ok. 40/50 osób i prezentują dwie skromne oprawy z pirotechniką. Obrzanka awansuje do finału, a ich dokładna liczba to 65 osób w tym 8 Ravia Rawicz oraz wspomniane 4 osoby od nas.