|
Podział punktów! Drugi remis po przerwie zimowej stał się faktem. Tym razem punkt z Drogi Dębińskiej wywiózł Rekord Bielsko-Biała. Bilety dostępne w internetowej sprzedaży rozeszły się i trybuna ponownie była wypełniona. W sektorze gości zawitało 7 fanów Rekordu, którzy na początku meczu kilka razy zaznaczyli swoją obecność. My natomiast od początku meczu ruszyliśmy z dopingiem, zaczynając od głośnego "Cała Polska wzdłuż i wszerz..." W 15 minucie spotkania prezentujemy oprawę. Na płocie zawisł transparent "Weekendowe Urwisy" z postacią przedstawiającą szalikowca. Do tego na sektorze zostaje wciągnięta sektorówka z herbem Warty oraz dookoła pasiaste flagi na kijach. Doping przez większość meczu stał na przeciętnym poziomie, mimo że młynowi dwoili i troili się, aby motywować do śpiewów. Koniec końców mimo straconej bramki i bardzo przeciętnej grze Warciarze zdołali wyrównać wynik meczu i zdobyć punkt. Po końcowym gwizdku sędziego dziękujemy zawodnikom za walkę do końca i czekamy na pierwsze zwycięstwo..
AVE WARTA
Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Rekord Bielsko-Biała
|