|
Na Piersiach "W" Zwycięstwa Znak
Walka o awans trwa. Wyniki poprzedzające mecz z Jastrzębiem przy Drodze Dębińskiej 12 nie były dla nas zbyt korzystne. Bez regularnych zdobyczy punktowych możemy zapomnieć o awansie na zaplecze ekstraklasy. Zainteresowanie meczem z ostatnią drużyną w tabeli było mimo wszystko przyzwoite. Na płocie zawisła flaga "Ultras"a doping od początku meczu stał na wysokim poziomie. W 15 minucie meczu prezentujemy na płocie transparent na czarnym tle "NA PIERSIACH (w) ZWYCIĘSTWA ZNAK" oraz na sektorze wciągamy pasy materiału tworzące sektorówkę, na której widniał kibic Warty, trzymający dłoń na piersi pod herbem naszego klubu. Całość po uzupełniło flagowisko z kraciastych flag. Do końca pierwszej połowy młynowy dbał o to, aby doping pomógł Warciorzom w zwycięstwie. Piłkarze Warty do szatni schodzili z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie utrzymywaliśmy wysoki poziom decybeli i śpiew był naprawdę przyzwoity. Nie ma co ukrywać, że wynik niósł młyn, ale także momentem kulminacyjnym były pieśni "Jesteśmy z miasta gdzie... czy też, Od najmłodszych lat..." Końcówka meczu dłużyła się , ale w końcu można było świętować komplet punktów i wspólnie śpiewać z całą drużyną pod sektorem.
W sektorze gości zasiadło 10 fanów GKS-u, wywiesili na płocie transparent oraz małą flagę. Podczas meczu dwukrotnie zaznaczyli swoją obecność.
Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - GKS Jastrzębie Zdrój
|