PostHeaderIcon Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 19.04.2026 1-2

W niedzielny wieczór przy DD12 podejmowaliśmy drużynę Podbeskidzia. Mecz piłkarsko zapowiadał się bardzo ciekawie. Do Poznania przyjechała 7-osobowa delegacja kibiców z Bielska wspierać swoją drużynę. Podczas meczu kilkukrotnie zaznaczyli swoją obecność. Tym razem nie wszystkie bilety rozeszły się jak na poprzednich meczach Warty. W dniu meczu jeszcze się ostało kilka wejściówek. Od pierwszego gwizdka ruszyliśmy z dopingiem, który niósł zawodników do walki. W 15 minucie meczu prezentujemy ogrom flag na kijach, dolna część sektora wypełniona była czarnymi flagami z herbem w laurach. Natomiast górna połowa sektora w zielono-białe flagi. Całość uzupełniła nasza flaga Warciarze z widniejącym hasłem "NASZA WIARA NIGDY NIE ZAGAŚNIE" Doping tego wieczoru stał naprawdę wysoko, każdy był zaangażowany maksymalnie. Nikt nie szczędził gardła. Szczególnie dobre było ostatnie 20 minut meczu, zdobyliśmy bramkę a od kilku dobrych minut śpiewaliśmy "Hej Warta gool.." przy tej melodii chyba każdy wierzył i miał nadzieję do samego końca, że możemy ten mecz zremisować... Ostatecznie mecz przegrywamy 1:2 a stadion opuszczaliśmy w nie najlepszych humorach. Druga połowa meczu zdecydowanie lepsza w wykonaniu zawodników, jednak czterdzieści pięć minut nie starczyło, aby przechylić losy meczu na swoją korzyść. Choć kolejne punkty uciekły, to pretensji do piłkarzy nie miał nikt, widać było że, się starali i walczyli do końca, aby wyszarpać remis i byli niezwykle blisko. Walka o awans wciąż trwa.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała :: 20260419WartaPoznanPodbeskidzieBielskoBiala_13

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała