PostHeaderIcon "TO MY KIBICE" NR 8 (107) SIERPIEŃ 2010

2 sierpnia ukaże się 107 numer „To My Kibice”! Oto, co ciekawego znajdziesz w najnowszym wydaniu najlepszego kibicowskiego miesięcznika:

Reportaże z meczów w europejskich pucharach: Szawle-Wisła, Baku-Lech, Karaganda-Ruch oraz Valletta FC-Ruch. Polecamy również reportaż z ciekawego meczu żużla Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz.

Najważniejszym punktem numeru jest tradycyjne o tej porze roku podsumowanie rundy w wykonaniu niemal wszystkich aktywnie działających w kraju ekip. Tym razem krótko scharakteryzowaliśmy 174 ekipy, stąd też nazwa artykułu - "POLSKIE 170". Znajdziesz tu komplet liczb wyjazdowych i wzmiankę o najciekawszych wydarzeniach z dziedzin hools i ultras. To prawdziwe kompendium wiedzy o polskim ruchu kibicowskim wiosną 2010!

Za nami Mistrzostwa Świata w RPA, które w TMK podsumowujemy i oceniamy na swój charakterystyczny sposób, a czynimy to w dwóch konkretnych artykułach "ANTYMUNDIAL 2010" oraz "Gdy umilkły wuwuzele".

W cyklu „Wywiad TMK” prezentujemy rozmowę z "Góralem", fanatykiem... rzecz jasna Górala Żywiec.

Dalszy ciąg rankingów wyjazdowych, tym razem ocenimy wiosenne dokonania wyjazdowe ekip z I ligi. Nie brakuje dużych niespodzianek - dowiesz się o nich z lektury sierpniowego numeru "TMK".

W numerze znajdziesz też trzy interesujące fieletony "Co nam daje fanatyzm?", "Kibic nie lekarz" i "Dzięki ci, Euro?".

W rubryce „Kibicowski styl” historia amerykańskiej marki produkującej odzież m.in. dla Armii USA - "Alpha Industries" oraz jej związki z ruchem kibicowskim.

Ponadto w numerze inne stałe rubryki :

Galeria fotek
„Korespondencja wojenna”
„Żużel pod lupą TMK”
„To & owo na bojowo”
„Siłownia”
Listy do redakcji.

64 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, niezmiennie od wielu lat w cenie 7,5 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).