PostHeaderIcon Warta Poznań - Górnik Wałbrzych 0-1

Ostatni mecz w sezonie zapowiadał się ciekawie pod kilkoma względami. Po pierwsze to od nie pamiętnych czasów w końcu kończyliśmy sezon meczem u siebie w Ogródku. Przeciwnik pod względem kibicowskim jak i swojej historii istnienia bardzo fajny. Ostatni raz w Poznaniu zawitali jeszcze na starym juz zarośniętym stadionie "Szyca" gdzie w tamtych latach swoje spotkania ligowe rozgrywała nasza drużyna! Przygotowanie do meczu potraktowaliśmy poważnie i prężnie. Wydrukowane były po raz kolejny specjalne vlepki zachęcające do przyjścia na mecz i widniały w wielu miejscach w mieście. Pomysł narodził się od meczu Warty z Rakowem i przyjął się pomyślnie. W młynie zebrało sie nas blisko 40 osób. Doping prowadzimy przez cały mecz i stał na pewno na przyzwoitym poziomie a ostanie 10min.mimo wyniku 0:1 atmosfera przy nowej piosence jak na Maracanie.  Podczas spotkania prezentujemy dwie oprawy. W pierwszej części spotkania zostaje wciągnięta czarna sektorówka z Orzełkiem i barwami naszego kraju oraz po bokach prezentujemy transparenty na dwóch kijach również w barwach Polski z logiem polski walczącej plus hasłem "nie zapomnij skąd pochodzisz" i to wszystko uzupełniamy transparentem na płocie "STRAŻNICY POLSKOŚCI" Druga połowa to już duża sektorówka w barwach naszego klubu z napisem w narożniku "Warta Poznań" i do tego widniejący transparent na płocie dający całkowity przekaz i efekt "DYWIZJON 1912"! Kilka słów na temat gości. Kibice Górnika do stolicy wielkopolski po całej szopce z pismem z pzpn-una kilkanaście dni przed meczem, potem zakazem od policji i na sam koniec zamknięciu klatki z powodu remontu. Ostatecznie po dogadaniu się z osobami w klubie, że kibic to kibic i wchodzi na pewno i nie ma innej opcji! Wałbrzyszanie Meldują się wraz ze zgodami na naszych sektorach w sile około 150 osób. Na płocie wieszają 3 flagi od momentu gdy weszli cała liczbą prowadza głośny doping i po meczu wraz z piłkarzami świętują utrzymanie się w lidze. Chcieli byśmy napomknąć że w tej rundzie nasza grupa ultras obchodziła 10-lecie i podczas tej rundy zaprezentowaliśmy w sumie 16 opraw a całym tym sezonie 22. Bardzo wysoko podnieśliśmy sobie poprzeczkę przed sezonem i chyba jak na nasze warunki i możliwości wyszło to dobrze... Lecz jedno jest pewne - działamy i lecimy dalej nie ma lipy

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Górnik Wałbrzych :: 08062014WartaPoznanGornikWalbrzych_16

Warta Poznań - Górnik Wałbrzych