PostHeaderIcon Pelikan Niechanowo - Warta Poznań 12.09.2015 1:3

W sobotę Warta Poznań rywalizowała o ligowe punkty w Niechanowie. Na stadionie Pelikana stawiło się 25 kibiców z Poznania, którzy dopingowali swój zespół. Na płocie wieszamy jedną flagę i prezentujemy dwie oprawy, najpierw flagowisko z trzech rodzajów flag na kijach oraz w drugiej połowie kartoniadę z herbem naszego klubu. Piłkarze odnoszą cenne zwycięstwo 3:1. Po meczu pozdrawiamy Przemka Otuszewskiego, byłego piłkarza Warty, który spędził szmat czasu w naszym klubie i był bardzo związany z kibicami. Wręczamy Otuchowi koszulkę z logiem ultras oraz przybijamy piątkę! Wielkie pięć dla obecnych w Niechanowie.
TYLKO WARTA

Pelikan Niechanowo - Warta Poznań  :: 20150912Pelikan NiechanowoWartaPoznan_4

Pelikan Niechanowo - Warta Poznań