PostHeaderIcon Legionowo zdobyte!

Trzecie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Warty Poznań, którzy wczoraj wygrali w Legionowie. Zielono-Biali już w 12 minucie stracili bramkę i nie zapowiadało się dobrze. Jednak po przerwie losy się odmieniły i w 55 minucie wyrównaliśmy na 1:1 a gola zdobył Dominik Chromiński. Niespełna dziesięć minut później to my wyszliśmy na prowadzenie a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Adrian Laskowski. Ostatnie minuty meczu były bardzo nerwowe, piłkarze Legionovii nacierali bramkę zielonych i dążyli do wyrównania. Warciarze umiejętnie bronili bramki i utrzymali wynik do samego końca. Z Legionowa przywozimy cenne zwycięstwo a jak to bywa na meczach wyjazdowych "zwycięstwo na wyjeździe smakuje podwójnie"!

Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1:2 (1:0)
1:0 Patryk Koziara 12min.
1:1 Dominik Chromiński 55min.
1:2 Adrian Laskowski 65min.