PostHeaderIcon Gdzie pojedziemy jesienią 2017 ?

Poznaliśmy terminarz 2 Ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki rozpoczną się w ostatni weekend lipca, a Warta Poznań zainauguruje sezon domowym spotkaniem z Rozwojem Katowice. Planowo ostatnie mecze w tym roku rozegrane zostaną pod koniec listopada, a w naszym przypadku będzie to mecz przy DD12 z Legionovią Legionowo. Zapraszamy na krótki przegląd tego, co czeka nas na wyjazdach podczas jesieni 2017.

Sezon wyjazdowy rozpoczniemy wyprawą do Ostrowca Świętokrzyskiego gdzie w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski zmierzymy się z KSZO. Natomiast w 2. kolejce nowego sezonu pojedziemy do Legionowa zmierzyć się z Legionovią. W poprzednim sezonie na tym terenie odnieśliśmy cenne zwycięstwo a w sektorze gości pojawiło się 6 warciarzy. Jak będzie tym razem ?
Znacznie ciekawiej powinno być w przypadku meczu z Gwardią Koszalin. Kibice tej drużyny awansowali do naszej ligi lecz swoje mecze zgodnie ze złożonym wnioskiem będą rozgrywać w roli gospodarza w sezonie 2017/2018 na stadionie Kotwicy Kołobrzeg. Stadion W Koszalinie nie spełnia wymogów licencyjnych i musi przejść remont. Koniec sierpnia to już wyprawa do Wejherowa na mecz z Gryfem. Teren na północy kraju jest zawsze uważany za kibicowską egzotykę. Podróż w ten rejon zawsze ma swój specjalny smaczek :)
Początek września to już daleki wyjazd do Stalowej Woli. Podróż daleka lecz marka jaką jest Stal daje niektórym wyjazdowiczom taki impuls że trzeba tam być. Ostatnia nasza wizyta wywiozła trzy punkty i mecz obejrzało 4 fanatyków! 24-25 września to pierwszy wyjazd na teren beniaminka 2 ligi. Znicz Pruszków stary rywal Warty z sezonu 2009/2010 gdzie drużyna Znicza spadła z ligi zajmując wtedy 16 miejsce. Po siedmiu latach znów spotkamy się w lidze. Ostatni pojedynek miedzy tymi zespołami zakończył się zwycięstwem drużyny z Pruszkowa 3:2. Mecz był wtedy opóźniony 80 minut z powodu złego stanu boiska. Kibice razem z pracownikami klubu usuwali wodę z zalanego boiska! Październikowe wyjazdy zaczniemy od Elbląga. Stadion Olimpii mogliśmy już zobaczyć w zeszłym sezonie i zasiadło w sektorze gości ośmiu Warciarzy. Natomiast miesiąc zamkniemy eskapadą do Radomia gdzie ostatnim razem na boisku lepsi okazali się piłkarze Radomiaka pokonując Zielonych. Listopad to ostatni miesiąc naszych wyjazdów przed przerwą zimową. Po raz drugi w swojej historii będziemy mieli okazję zasiąść w sektorze gości na stadionie Siarki Tarnobrzeg oraz na sam koniec awansem rundy wiosennej pojedziemy na mecz do Katowic zmierzyć się z Rozwojem.