PostHeaderIcon Korona Kielce - Warta Poznań 15.08.2022 0-1

W mieście Koroniarzy Warciarze ostatni raz grali 14 lat temu... Tym razem wyjazd przypadł nam w poniedziałek i w kierunku Kielc wyruszamy ze sporym zapasem czasowym. Po dotarciu każdy wyjazdowicz odziany w koszulkę i z szalem w ręku wyczekiwał na rozpoczęcie meczu. Od pierwszego gwizdka sędziego staraliśmy się głośnym dopingiem wspierać nasz zespół na maksymalnych obrotach. W drugiej połowie meczu prezentujemy małe flagi na kijach. Daliśmy pokaz swoich możliwości przy nowej piosence, którą ciągnęliśmy dobre kilka minut. Stadion przyciągnął tego dnia blisko 13 tysięcy kibiców, co przy ryknięciu wszystkich trybun robiło dobre wrażenie. Warta mecz wygrywa 1:0 i z kompletem punktów wracamy do Poznania! Po zakończeniu meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie!