PostHeaderIcon GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań 31.08.2022 (P) 0-2

Klasyk w Pucharze!
Piątym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie pucharowe z GKS Jastrzębie. Wyjazd do Jastrzębia Zdrój od zawsze wśród fanów Warty wzbudzał pewnego rodzaju smaczek. Old schoolowy stadion i emocje, które nam towarzyszą za każdym razem, gdy jesteśmy w sektorze gości. Na pewno taka wyprawa była dla nas odskocznią od tych wyjazdów w ekstraklasie.. Na płocie wieszamy dwie flagi i przez cały mecz raz z większymi raz z mniejszymi przestojami dopingujemy zawodników. Do przerwy Warta strzeliła dwie bramki i spokojnie prowadziła 2:0. Pomimo że w drugiej połowie Zieloni grali z przewagą jednego zawodnika to do końca meczu, wynik nie uległ zmianie. Od niepamiętnych czasów gdzie odpadaliśmy z pucharu przeważnie w pierwszej rundzie, tym razem udało się odwrócić złą passę i awansować do kolejnej fazy. Wspólnie z zawodnikami zbijamy piątki pod płotem i śpiewamy aż do momentu, gdy zgasły jupitery na stadionie w Jastrzębiu!