PostHeaderIcon 2021/2022 jesień

PostHeaderIcon Pogoń Szczecin - Warta Poznań 18.12.2021 1-1

Był to ostatni kibicowski i sportowy weekend wyjazdowy w tym roku.
Rywalem Warciarzy była Szczecińska Pogoń. Dzięki uprzejmości Portowcom mogliśmy ostatni mecz oglądać z trybun ich nowo powstającego stadionu. Wielkie dzięki! Nie ma co ukrywać, obiekt robi wizualnie fajne wrażenie! Piłkarze o mały włos nie wywieźli na zakończenie roku zwycięstwa, tracąc w ostatnich sekundach bramkę i ostatecznie remisując. Na koniec dziękujemy za walkę i zaangażowanie!

"Jesteśmy zawsze tam..."

 

PostHeaderIcon Piast Gliwice - Warta Poznań 06.11.2021 0-1

Za nami kolejna wyprawa w region Górnego śląska w tej rundzie, tym razem do Gliwic. W sobotni poranek wyruszamy w 12 osób na kolejny wyjazd Warty Poznań w ekstraklasie. Kilka razy głośno dopingujemy Zielonych. Piłkarze zrobili nam miłą niespodziankę, strzelając bramkę dającą nam długo wyczekiwane zwycięstwo!

Zapraszamy do galerii

 Piast Gliwice-Warta Poznań :: 20211106PiastGliwiceWartaPoznan

Piast Gliwice-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 17.10.2021 2-0

W niedzielę 17 października jedziemy do Krakowa wspierać Warciarzy! Po ostatniej wizycie na stadionie Cracovii, na sektorach gospodarzy tym razem normalnie udostępniono nam klatkę i zasiedliśmy w sektorze gości. Wywieszamy dwie flagi i kilka razy dopingujemy. Tym razem w meczu z Cracovią przez 90 minut nie udało się ponownie wywalczyć zwycięstwa czy chociażby zremisować! Po zakończeniu meczu głośnym śpiewem w kierunku zawodników jedziemy "czy wygrywasz, czy nie..."

Pamiętajcie, że to tylko piłka ????

Do zobaczenia w Gliwicach!

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 03.10.2021 3-0

Za nami kolejny wyjazd! Częstochowa!
Dzięki uprzejmości kibicom Rakowa, którzy pomogli z biletami i wejściem na stadion - wielkie dzięki! Mogliśmy wspierać i być z piłkarzami. Zwłaszcza teraz gdzie potrzebują wsparcia, nas wszystkich. Każdego z Was. To jest nasza rola, nasz obowiązek i jednocześnie przywilej w tym trudnym dla nich piłkarsko momencie! Jedno jest pewne. Dziś każdy z nas musi wierzyć w Wartę.
Pamiętajcie... Razem Wygrywamy - Razem Przegrywamy!

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20211003rakowczestochowawartapoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) 29.09.2021 2-0

Grudziądz był pierwszą i zarazem ostatnią wyprawą w tegorocznym Pucharze Polski. Pięciu kibiców Warty wspierało drużynę i pojawiło się w sektorze gości w Grudziądzu. Kibice Olimpii wywieszają flagę i przez większą część meczu dopingują. Warta mecz przegrywa. Odpadamy i znowu musimy czekać do następnej edycji za rok! Niestety tak już bywa, raz się odpada, raz się odpada ;-)
Z kibicowskimi pozdrowieniami!
AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) :: 20210929olimpiagrudzidzwartapoznap

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P)

 
Więcej artykułów…