PostHeaderIcon 2021/2022 jesień

PostHeaderIcon San Marino - Polska 05.09.2021 1:7

Na wyjazdowym meczu do San Marino w kwalifikacjach do MŚ 2022 nie zbrakło skromnej delegacji poznańskiej Warty. W dystrybucji było tylko 500 biletów, które można było nabyć tylko na miejscu, dzięki pomocy Polki mieszkającej we Włoszech udaje nam się wcześniej ogarnąć bilety i bez problemu być na stadionie. Na płocie wśród innych ekip zawisa nasza kadrowa flaga z orzełkiem. Znaczna część kibiców, która nie miała tyle szczęścia w ogarnięciu wejściówek, zajmuje miejsce na górce, na której pod koniec spotkania zostały odpalone race. Pozdrowienia dla wszystkich z wyjazdowej eskapady i do zobaczenia na szlaku!

Zapraszamy do galerii

San Marino - Polska :: 20210905SanMarinoPolska

San Marino - Polska

 

PostHeaderIcon Górnik Zabrze - Warta Poznań 19.09.2021 1-0

Szale w dłoń i ruszyliśmy do Zabrza! Po prawie miesięcznej przerwie wróciliśmy na szlak wyjazdowy ponownie. Tym razem Górnik Zabrze 14-krotny mistrz Polski! W sektorze gości meldujemy się na chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Doping, oprawa i całe zaangażowanie, aby wesprzeć Wartę w zwycięstwie.. Gospodarzy na nowoczesnym stadionie, który zrobił na nas ogromne wrażenie swoją wielkością, przyszło ponad 10 tysięcy ludzi. Warta mecz przegrała, ale kibice, którzy wybrali się w niedzielę za swoim klubem na górny Śląsk, podziękowali za walkę i zaznaczyli, że są i będą z nimi zawsze mimo porażek czy zwycięstw! Do następnego.
Pozdrawiamy Ultras Warta

Zapraszamy do galerii

Górnik Zabrze - Warta Poznań :: 20210919GornikZabrzeWartaPoznan

Górnik Zabrze - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Radomiak Radom — Warta Poznań 20.08.2021 1-0

Trzecią wyprawą dla każdego Warciarza był Radom. Tym razem jednak nie udało nam się zasiąść w sektorze gości, ale dzięki uprzejmości kibiców Radomiaka, którzy pomogli z wejściówkami abyśmy delegacją, mogli obejrzeć mecz z perspektywy trybun jesteśmy na stadionie. Wielkie dzięki! Mecz przegrywamy tracąc bramkę w 93 minucie. Pamiętajcie, że to tylko piłka! Widzimy się na szlaku mordeczki! ultraswarta — bezapelacyjnie do samego końca!

 

PostHeaderIcon Górnik Łęczna - Warta Poznań 06.08.2021 0-4

Drugi wyjazd i odległa Lubelszczyzna! Wyprawa do Łęcznej, na którą zdecydowało się 12 kiboli Warty Poznań. Podróż minęła mimo sporej odległości bardzo sprawnie i szybko.  Kilkukrotnie dopingujemy i dajemy znać głośnym "jesteśmy zawsze tam...gdzie nasza Warta gra"! Kibice Górnika z dobrym młynem i dopingiem przez cały mecz. Po meczu razem z zawodnikami śpiewamy pod sektorem i wywozimy trzy punkty do Poznania! Wielki szacunek i piona dla kapitana Michała Jakóbowskiego za podejście pod sektor i podziękowanie! Na sam koniec od strony piłkarskiej warto wspomnieć, że cieszy powrót i wejście na boisko po kontuzji Fiedosa!

Wszystkim uczestnikom eskapady wielkie dzięki i do zobaczenia panowie!

Zapraszamy do galerii

Górnik Łęczna - Warta Poznań :: 20210806GornikLecznaWartaPoznan

Górnik Łęczna - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Śląsk Wrocław - Warta Poznań 25.07.2021 2-2

Drugi sezon w ekstraklasie i pierwszy wyjazd ponownie w region dolnośląski. Tym razem kierunek Wrocław. W większości każdy wyjazdowicz ubrany w koszulce meczowej, co zrobiło fajny efekt na sektorze! Wspieraliśmy zawodników dopingiem ile sił w gardłach. Po meczu dziękujemy grajkom za walkę i punkt zdobyty ze Śląskiem.

Zapraszamy do galerii

Śląsk Wrocław - Warta Poznań :: 20210725SlaskWroclawWartaPoznan

Śląsk Wrocław - Warta Poznań