PostHeaderIcon 2021/2022 wiosna

PostHeaderIcon Wisła Kraków - Warta Poznań 21.05.2022 0-1

Sezon wyjazdowy kończymy wyprawą do Krakowa! W zeszłym sezonie nie było nam dane ze względu na zamknięte stadiony wejść na mecz i dopingować Warciarzy. Tym razem było inaczej i w sobotę z samego rana grupa fanatyków wyruszyła w stronę małopolski na ostatni ligowy mecz z Wisłą. Dzięki uprzejmości kibicom Armii Białej Gwiazdy wchodzimy na ich sektory, aby obejrzeć to spotkanie. Za co wielkie dzięki! Mecz wygrywamy 1:0.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW - AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Wisła Kraków - Warta Poznań :: 20220521WislaKrakowWartaPoznan

Wisła Kraków - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 07.05.2022 0-3

Na sobotni wyjazd do Płocka mogliśmy wybrać się dzięki uprzejmości fanów Wisły. Za co wielkie dzięki! Na miejsce docierany zgodnie z planem i zajmujemy miejsce tuż obok młyna gospodarzy. Po wejściu i przed samym obiektem budowa nowego stadionu robi naprawdę dobre wrażenie i pozostaje nam tylko pozazdrościć...
Na meczu kilkukrotnie śpiewem zaznaczyliśmy swoją obecność,  lecz trudno było się przebić z dopingiem przez młyn miejscowych. Warciarze niespodziewanie wygrali 3:0 i zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie na kolejny sezon ????
Po ostatnim gwizdku pod sektorem wspólne śpiewy i piątki za walkę i zwycięstwo!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Zapraszamy do galerii

Wisła Płock - Warta Poznań :: 20220507WislaPlockWartaPoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Lechia Gdańsk - Warta Poznań 23.04.2022 2-0

Kolejną eskapadą na wyjazdowym szlaku był Gdańsk. W poprzednim sezonie ze względu na zamknięte stadiony nie było nam dane dopingować Warciarzy i obejrzeć meczu z perspektywy trybun. W minioną sobotę było zupełnie inaczej. Godzina 20, klimat nowoczesnego stadionu, sztuczne oświetlenie i od początku do końca jedziemy z fanatycznym dopingiem mimo traconych goli. Na koniec brawa dla zawodników za walkę i razem wierzymy w utrzymanie!

Jesteśmy zawsze tam...

Zapraszamy do galerii

Lechia Gdańsk - Warta Poznań :: 20220423LechiaGdanskWartaPoznan

Lechia Gdańsk - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 16.04.2022 0-1

Wielka Sobota w tym roku pokierowała nas na Podkarpacie! Godzina rozpoczęcia meczu przyczyniła się, że wyruszamy do Mielca nad ranem. Z uwagi na zmniejszony ruch na drogach szybko docierany pod stadion. Wejście bardzo sprawne i całą grupą meldujemy się na sektorze i czekamy na rozpoczęcie meczu! Ludzi na trybunach blisko 3 tys. Piłkarze Warty po zdobyciu jedynego gola w pierwszej połowie, odnoszą zwycięstwo i dopisujemy trzy punkty w drodze do utrzymania! Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami śpiewamy i zbijamy piątki. Śpiew niósł się jeszcze długo po zakończonym meczu.
Na koniec wielkie podziękowania dla Stali Mielec za wejście!

AVE WARTA!

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20220416StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Zagłębie Lubin-Warta Poznań 18.03.2022 0-4

W piątkowy wieczór fani Warty wybrali się do Lubina, gdzie stawką spotkania były trzy punkty w meczu dwóch drużyn z dołu tabeli. Eksperci mówili o tym spotkaniu w kontekście przysłowiowych sześciu punktów. Podróż do Lubina przebiegała szybko i sprawnie, nawet w piątkowe popołudnie gdzie wszystko na wylocie jest zakorkowane. Na przy stadionowy parking dotarliśmy z półtora godzinnym wyprzedzeniem. Wchodzenie na trybuny było w miarę sprawne. Od początku do końca prowadziliśmy doping, z jaką zażyłością i pasją to każdy widział i czuł komu, zależało prosto z serducha! Pod koniec meczu machamy flagami i jedziemy przy flagowisku z jedną piosenką aż do zakończenia meczu...
Pod sektorem dziękujemy zawodnikom za zwycięstwo i razem z uniesionymi rękoma śpiewamy głośno "POOOOOZNAŃSKA WARTA"

Najwierniejsi z Wiernych!

Zapraszamy do galerii

Zagłębie Lubin-Warta Poznań :: 20220318ZaglebieLubinWartaPoznan_1

Zagłębie Lubin-Warta Poznań

 
Więcej artykułów…