PostHeaderIcon 2022/2023 jesień

PostHeaderIcon Lechia Gdańsk - Warta Poznań 03.10.2022 0-0

W sobotnie popołudnie wyruszamy do Gdańska wspierać Wartę w kolejnym wyjazdowym meczu. Był to trzeci wyjazd w ciągu 7 dni. Po czterech godzinach podróży docieramy pod bramy stadionu Lechii. Wejście na obiekt i sektor gości przebiegło bardzo sprawnie. Zajmujemy miejsce w centralnym środku sektora i wywieszamy flagę. Dopingowaliśmy przez większość meczu i momentami głośno jak na taką liczbę. Gdzie mogło się wydawać, że decybele powinny powoli opadać, to działo się zupełnie odwrotnie :-) Na pewno końcówka meczu i ataki piłkarzy na bramkę Lechii oraz nowa przyśpiewka przyczyniły się do dodatkowych sił w dopingu! W drugiej połowie zaprezentowaliśmy mały akcent ultras-małe flagi na kijach z malowanym napisem "Warta 1912 Poznań". Mecz kończy się remisem bezbramkowym. Pod sektorem brawami dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i walkę.

Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Lechia Gdańsk - Warta Poznań :: 20220903lechiagdaskwartapozna

Lechia Gdańsk - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań 31.08.2022 (P) 0-2

Klasyk w Pucharze!
Piątym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie pucharowe z GKS Jastrzębie. Wyjazd do Jastrzębia Zdrój od zawsze wśród fanów Warty wzbudzał pewnego rodzaju smaczek. Old schoolowy stadion i emocje, które nam towarzyszą za każdym razem, gdy jesteśmy w sektorze gości. Na pewno taka wyprawa była dla nas odskocznią od tych wyjazdów w ekstraklasie.. Na płocie wieszamy dwie flagi i przez cały mecz raz z większymi raz z mniejszymi przestojami dopingujemy zawodników. Do przerwy Warta strzeliła dwie bramki i spokojnie prowadziła 2:0. Pomimo że w drugiej połowie Zieloni grali z przewagą jednego zawodnika to do końca meczu, wynik nie uległ zmianie. Od niepamiętnych czasów gdzie odpadaliśmy z pucharu przeważnie w pierwszej rundzie, tym razem udało się odwrócić złą passę i awansować do kolejnej fazy. Wspólnie z zawodnikami zbijamy piątki pod płotem i śpiewamy aż do momentu, gdy zgasły jupitery na stadionie w Jastrzębiu!

DO KOŃCA WYTRWALE!

Zapraszamy do galerii

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań :: 20220831gksjastrzbiezdrjwartapoznan

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 28.08.2022 0-2

Nasza ostatnia wizyta na Cracovii miała miejsce w październiku ubiegłego roku i wyglądała zupełnie odwrotnie niż ta, którą zaliczyliśmy w niedzielę. Zieloni wygrali 3 mecz wyjazdowy z rzędu. Do Krakowa docieramy ze sporym zapasem czasowym, co pozwoliło, aby przed rozpoczęciem meczu wejść w komplecie na sektor gości. Wywieszamy flagę i prowadzimy doping. Momentami głośny śpiew mógł nieść Warciarzy do zwycięstwa. Co zupełnie niespodziewanie stało się w końcówce meczu. Najpierw zdobyliśmy gola na 3 minuty przed końcem, by po kilku minutach doliczonego czasu gry zdobyć drugiego... Po ostatnim gwizdku razem z piłkarzami śpiewamy i dziękujemy brawami za ambicję i wolę walki do samego końca w zwycięstwo!

Zapraszamy do galerii

Cracovia Kraków - Warta Poznań :: 20220828cracoviakrakwwartapozna

Cracovia Kraków - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Korona Kielce - Warta Poznań 15.08.2022 0-1

W mieście Koroniarzy Warciarze ostatni raz grali 14 lat temu... Tym razem wyjazd przypadł nam w poniedziałek i w kierunku Kielc wyruszamy ze sporym zapasem czasowym. Po dotarciu każdy wyjazdowicz odziany w koszulkę i z szalem w ręku wyczekiwał na rozpoczęcie meczu. Od pierwszego gwizdka sędziego staraliśmy się głośnym dopingiem wspierać nasz zespół na maksymalnych obrotach. W drugiej połowie meczu prezentujemy małe flagi na kijach. Daliśmy pokaz swoich możliwości przy nowej piosence, którą ciągnęliśmy dobre kilka minut. Stadion przyciągnął tego dnia blisko 13 tysięcy kibiców, co przy ryknięciu wszystkich trybun robiło dobre wrażenie. Warta mecz wygrywa 1:0 i z kompletem punktów wracamy do Poznania! Po zakończeniu meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie!

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Korona Kielce - Warta Poznań :: 20220815koronakielcewartapoznan

Korona Kielce - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Miedź Legnica - Warta Poznań 30.07.2022 1-2

Za nami drugi wyjazd w obecnym sezonie i pierwsze zwycięstwo! Wyjazd do Legnicy miał całkiem spore zainteresowanie. Fani Warty byli pierwszą grupą, która gościła na sektorze gości w Legnicy po powrocie miejscowych do ekstraklasy. W sobotni wieczór mimo deszczowej pogody pojawiło się na stadionie trochę ponad cztery tysiące ludzi. Wejście na sektor gości przebiegło zaskakująco szybko i sprawnie. Co na pewno jest dużym plusem organizacyjnym w Legnicy. Od początku ruszyliśmy z dopingiem i już do samego końca niósł się głośny śpiew z sektora zajmowanego przez fanatyków Warty! Jeszcze przed przerwą wprowadziliśmy nową piosenkę i w miarę szybko pod szlifowane słowa i w drugiej części meczu od 80 minuty leciała ona aż do ostatniego gwizdka i jeszcze dłużej :-) W drugiej połowie prezentujemy mały akcent ultras w postaci małych flag na kijach z malowanym herbem naszego klubu.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Miedź Legnica - Warta Poznań :: 20220730miedlegnicawartapozna

Miedź Legnica - Warta Poznań

 

 
Więcej artykułów…