PostHeaderIcon 2022/2023 wiosna

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 8.03.2023 1-0

Za nami powtórzony mecz wyjazdowy do Płocka. W środę chwilę po godzinie 14 wyrusza w stronę Mazowsza grupa fanów drużyny z Drogi Dębińskiej. Stadion Wisły Płock nie jest jeszcze w całości oddany dla publiczności, ale dzięki uprzejmości kibicom z Płocka ( za co serdeczne dzięki) wchodzimy na ich trybunę i możemy wspierać Wartę Poznań na wyjeździe. Wywieszamy flagę i głośnym "jesteśmy zawsze tam..." zaznaczamy swoją obecność. Po zwycięstwie cztery dni wcześniej w Łodzi tym razem do Poznania wracamy bez punktów.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Wisła Płock - Warta Poznań :: 20230308wislaplockwartapoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Widzew Łódź - Warta Poznań 4.03.2023 0-2

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW - AVE WARTA
Ostatni raz w Łodzi na meczu z Widzewem byliśmy w sierpniu 2008 roku. Po blisko 14 latach naszej nieobecności nic nie było w stanie odwieźć nas od wyprawy. Pomimo zamkniętego sektora dla kibiców gości to dzięki uprzejmości kibicom Łódzkiego Widzewa-za co wielkie dzięki!, wchodzimy na ich sektory, aby obejrzeć to spotkanie. Zgodnie z hasłem wyjazdowicza "Jesteśmy zawsze tam..." pojawiliśmy się na obiekcie przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zapraszamy do galerii

20230304widzewdwartapoznan

Widzew Łódź - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Pogoń Szczecin - Warta Poznań 18.02.2023 3-1

W Szczecinie na nowym sektorze gości!
Drugim ligowym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie z Pogonią. Pierwszy raz od całkowitego ukończenia budowy stadionu wchodzimy do sektora dla kibiców gości. Cały obiekt robi ogromne wrażenie i na pewno jest jednym z lepszych stadionów, na jakim mieliśmy okazję zawitać. Warciarze wyruszyli do Szczecina ze sporym zapasem czasowym. Podróż minęła w miarę szybko mimo strasznej ulewy, jaka nam towarzyszyła podczas drogi na pomorze. Od początku meczu ruszyliśmy z dopingiem i wokalnie wydawało się, że jest dobrze. Jednak najlepsza energia sprzyjała nam podczas nowej pieśni, której debiut wstrzelił się idealnie. Każdy Warciarz robił co mógł aby zmobilizować piłkarzy Warty w odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej połowie meczu prezentujemy duże flagi na kijach z malowanymi motywami. Druga odsłona to sektorówka z napisem POZNAŃSKA WARTA, po jej opuszczeniu prezentujemy transparenty na dwóch kijach z logiem naszej grupy oraz małe flagi z malowanym herbem w laurach, które dopełniły prezentację. Doping i zaangażowanie niestety nie pomogły, aby ze Szczecina wywieść chociaż remis. Po meczu jeszcze raz głośnym „JESTEŚMY ZAWSZE TAM...” zaznaczamy swoją obecność i dajemy zawodnikom do zrozumienia, że bez względu na wyniki będziemy z nimi na dobre i złe...

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

i Pogoń Szczecin - Warta Poznań :: 20230204WislaPlockWartaPoznanodwolany

Pogoń Szczecin - Warta Poznań