PostHeaderIcon 2008/2009 wiosna

PostHeaderIcon Warta Poznań – Stilon Gorzów (30.05.2009)

Ostatni mecz na własnym boisku miał ściągnąć na trybuny sporo ludzi, lecz znów na przekór wszystkiemu pogoda okazała się dramatyczna. Z Gorzowa przyjechało 200 fanów z flagą, natomiast nasz młyn tego dnia liczył 60 osób. Na mecz wyjątkowo przeszliśmy pochodem spod pomnika Powstańców Wielkopolskich pod sam stadion (dwa razy wstrzymany był z tego powodu ruch na jezdni ).  Na boisku padł wynik 2:1 dla Stilonu.  

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Flota Świnoujście (16.05.2009)

Dwa dni po meczu w Lubinie przyszedł czas na mecz z Flotą. Pogoda od rana fatalna, cały czas deszcz przez co rezygnujemy niestety z dwóch z trzech zaplanowanych na to spotkanie opraw. W młynie jest nas około 60. Na meczu spróbowaliśmy rywalizacji w dopingu na dwa młyny między sobą aby wyglądał on lepiej. Pomysł fajny i efekt również :). Druga połowa to już miazga. Prezentujemy fajną okazałą oprawę. A piłkarze a raczej Zielone waleczne chłopaki pokonują kolejną drużynę kandydującą do awansu do ekstraklasy.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Korona Kielce (09.05.2009)

Mecz Koroną zapowiadał się bardzo ciekawie. Piłkarsko wiedzieliśmy że będzie ciekawy mecz gdyż Korona walczy o awans, oraz kibicowsko ponieważ wiedzieliśmy że fani korony zawitają na Drogę Dębińską. Tego dnia pierwszy raz postanowiliśmy wykonać skromna próbną kartoniadę na jednej części z trybun za bramką. Szachownica wyszła w miarę fajnie oraz wciągnięte koszulki - sektorówki w barwach. Drugim elementem oprawy był specjalnie wykonany transparent z hasłem „JEDYNY BLASK NASZEGO ŻYCIA” gdzie wciągnęliśmy dłoń trzymającą Herb Warty i dookoła machamy zielono-białymi balonami. Młyn tego dnia 80 osób w tym kilku chłopaków z Obry Kościan z flagą. Natomiast fanów z Kielc zawitało 60 z flaga, kilka razy dali znać o swojej obecności. Gdy stracili 3 bramkę opuścili stadion. Po meczu udajemy się na wspólną imprezę z kibicami Obry z okazji 3-lecia zgody. Brat za brata już 3 lata !!

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Znicz Pruszków (11.04.2009)


W wielka sobotę przyszło nam grać z liderem tabeli ze Zniczem Pruszków. Pogoda w zupełności dopisała. Stadion przyciągnął trochę więcej ludzi niż na derbach z Turem bo około 2 tysięcy. Nas tego dnia w młynie 70 osób + 5 chłopaków z Obry Kościan. Przez cały mecz jedziemy zajebisty doping, dużo lepszy niż na derbach. Prezentujemy 1 oprawę na jedną z trybun za bramką. Jak na nasze możliwości efekt niesamowity. Znicz Pruszków zawitał na Wartę w około 20 osób z 2 flagami. Sporadycznie coś tam śpiewali. Mimo niekorzystnego wyniku naszych piłkarzy do domów wracamy z dobrych humorach – kibicowsko wygraliśmy !. Dziękujemy chłopakom z Obry za wsparcie!

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Tur Turek (28.03.2009)

Na derby z Turem szykowaliśmy się z dużym rozmachem, tradycyjnie akcja plakatowa, ulotki oraz transparenty na wiaduktach w najważniejszych miejscach w Poznaniu. Efekt pozytywny jak się po meczu okazało, ludzi na stadion mimo złej pogody przybyło około 1800 osób. Nasz młyn tego dnia liczył chyba rekordową liczbę, w najlepszym momencie było nas blisko 140 osób w tym 30 chłopaków z Obry Kościan z flagą. Prezentujemy dwie oprawy w tym jedną na 3 lecie zgody z Obrą. Kibiców Tura kilkunastu z 3 flagami. Nie byli słyszalni tego dnia.. Dziękujemy za przybycie kibicom Obry Kościan, w tak ważnym dla nas meczu. Brat za brata już 3 lata !

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko Biała (14.03.2009)

Na pierwszy mecz rundy wiosennej nie mogliśmy się doczekać bardzo długo. Oczekiwania były spore, i nawet wszystko jak się okazało na końcu wyszło całkiem dobrze. Na sektorze zbieramy się na około 2 godziny przed gwizdkiem. Mieliśmy dużo pracy w przygotowaniu oprawy na ten mecz, z tego względu że prezentowaliśmy aż 3 elementy tego dnia i musiało wszystko być dopracowane do końca. W młynie jest nas 40 osób i wspomagało nas tego dnia 5 chłopaków z Obry Kościan z flagą. Na wyjście piłkarzy prezentujemy 30 metrowy transparent dla byłego naszego piłkarza Darka Cudnego. Następnie wciągamy sektorówki z datą i herbem Warty odnoszące się do hasał na transparentach „Legenda stara jak świat, w sercach trwa od tylu lat”. W drugiej części podnosimy ogromne herby podświetlane stroboskopami i na płocie prezentujemy hasło „Lek na całe zło” Doping tego dnia dobry i co najważniejsze 3 punkty zdobyte z pretendentem do awansu do ekstraklasy. Kibiców gości zawitało 20 osób, bez flag. Po meczu udajemy się na piwo ze znajomymi z Podbeskidzia których następnie odprowadzamy na pociąg.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Widzew (08.11.2008)

Zbieramy się w około 50 osób, nie wywieszamy flag ale za to dobrze dopingujemy przez całe spotkanie. Widzew mimo zakazu przyjeżdża w około 300 osób, nie wywieszają flag również skupiając się tylko na dopingu. Z nami 5 osób z Obry Kościan.