PostHeaderIcon 2010/2011 Jesień

PostHeaderIcon Stomil Olsztyn - Warta Poznań

 

 

 

 

 

Na meczu pucharowym w Olsztynie meldujemy się w 3 osoby. Obecność zaznaczamy jednym okrzykiem na początku spotkania, następnie siadamy i oglądamy wspaniałą grę naszych piłkarzy którzy po raz kolejny odpadają z pucharu po pierwszym meczu. Stomil dobrze oflagowany, prowadzi doping przez całe spotkanie do którego na koniec przyłącza się cały stadion.
 

PostHeaderIcon Zryw Dąbie - Obra Kościan

W sektorze kibiców gości zjawiło się 5 osób, w tym 2 osoby z Warty Poznań. Droga spokojna, w drugiej połowie trochę dopingujemy. Dziękujemy za wszystko !

 

PostHeaderIcon Victoria Ostrzeszów - Obra Kościan

Jeden kibic Warty wspiera Obrę na tym wyjeździe. W sumie w Ostrzeszowie melduje się nas 9 osób, zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami na początku spotkania. Na meczu piknik

 

PostHeaderIcon GKS Katowice – Warta Poznań (13 sierpnia, 20:15 (2.500))

O tym że GKS nie przyjmuje kibiców gości z uwagi na zamknięty sektor gości było wiadome od dawna. Jednak nie było to dla nas dużą przeszkodą, kilka telefonów i już byliśmy dogadani z kibicami GieKSy że wpuszczają nas na swoje sektory. Ostatecznie na ulicy Bukowej zjawiło się nas 11 osób, kilka razy zaznaczyliśmy swoją obecność dopingiem dla Zielonych. Po meczu piłkarze dziękują nam za przybycie, My im za walkę. Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować kibicom GKSu Katowice za możliwość obejrzenia tego spotkania oraz osobie z Obry Kościan za wsparcie !

 

PostHeaderIcon Grała reprezentacja (Polska - Kamerun 'Szczecin')

Tym razem na stadionie Pogoni Szczecin, piłkarska reprezentacja Polski zagrała mecz towarzyski z Kamerunem na którym również nie zabrakło kibiców Warty Poznań. W Szczecinie zjawiło się dwóch fanów zielonych, razem z nami obecna Obra Kościan również w dwie osoby z flagą. Doping tego dnia na prawdę stał na wysokim poziomie, chłopaki na gnieździe robili wszystko aby wydobyć wszystkie siły od ludzi zebranych w młynie, do dopingu kilka razy włączał się cały stadion co dawało fajny efekt. Jedynie co jest jeszcze do odnotowania to fakt wjazdu z bramą przed meczem sporej grupy kibiców i przegonienia ochrony. Można by wymieniać dużo ekip które były widziane na stadionie, jednak skupmy się na Wielkopolsce: LKS Czarnylas (4 osoby), Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (5 osób), KKS Kalisz (3 osoby), KM Ostrów (1 panna) oraz kilka osób z Lecha Poznań.

Na koniec ze swojej strony chciałem podziękować chłopakowi z ŁKS Łomża za ogarnięcie biletu na to spotkanie, dzięki wielkie !