PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon UKH Start Gniezno - WARTA POZNAŃ

Ostatni, decydujący o brązie mecz wypada w niedziele w Gnieźnie. Meldujemy się w 20 głów. Doping w najważniejszym spotkaniu sezonu najlepszy z możliwych. Po zaciętym i nerwowym meczu Warciarze pokonują gospodarzy 0:1 i po 29 latach zdobywają upragniony medal! Świętowanie z naszymi hokeistami zaczynamy w Gnieźnie a kontynuujemy w Poznaniu

PostHeaderIcon Górnik Polkowice - WARTA POZNAŃ

Mimo zakazu stawiamy się w Polkowicach w 31 osób. Dzięki kibicom Zagłębia mamy możliwość obejrzenia tego meczu. Podczas niemal całego spotkania piknik. Ze strony gospodarzy zero dopingu. Z naszej strony trochę biesiady oraz pieśni na cześć nadpobudliwego ochroniarza. Ostatnie 10 minut jedziemy normalny doping. Po bezbramkowym remisie piłkarze podchodzą przybić piątki.

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - UKH Start Gniezno (hokej)

Późniejsza godzina i ranga meczu sprawiają, że na stadionie AWF-u pojawia się sporo ludzi. W młynie  31 osób. Doping przez cały mecz. W drugiej połowie prezentujemy dwie oprawy. Najpierw wciągamy sektorówke, a w końcowej fazie meczu przedstawiamy oprawę w postaci flag na kijach i kilku rac. Zieloni po nerwowej końcówce pokonują Start 5:3 w pierwszym meczu o brąz MP. Był to nasz najlepszy mecz pod względem kibicowskim na hokeju.

PostHeaderIcon WKS Grunwald - WARTA POZNAŃ (hokej)

Na to spotkanie udajemy się prosto z Bułgarskiej po meczu z Kolejarzem. Docieramy na ostatnie 20 minut i wspieramy Warciarzy konkretnym dopingiem. W sumie na sektorze 25 osób. Po porażce 8:1 nasi hokeiści zapraszają nas na grilla i piwko. ;-)

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Kolejarz Stóże

W pierwszej połowie protest. Niestety nie obyło bez piknikowych śpiewów na pozostałej części stadionu. Drugie 45 minut to już konkretny doping. Na tym meczu pierwszy raz używamy bębna. Momentami brzmi to bardzo dobrze. Na sektorze zbiera się około 150 osób. Ku wielkiemu zdziwieniu nasi piłkarze doznają porażki 1:3 w ostatnim domowym meczu tego sezonu.