PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - MKS Kluczbork

Na tym spotkaniu ciąg dalszy protestu. Doping prowadzimy dopiero od 78. minuty. W młynie około 200 osób. Nasze wsparcie w końcówce przekłada się na korzystny rezultat i szczęśliwie wygrywamy z Kluczborkiem 2:1.

 

PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - SKP Słupca

Na sektorze zbiera się 25 osób w tym 2 Zielonych. Od 70 minuty doping.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podczas tego spotkania przyłączmy się do protestu wystosowanego przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców i przez większość spotkania nie prowadzimy dopingu. Na początku meczu wywieszamy transparent: "Stadion bez kiboli jest jak wrak!", który po chwili zostaje usunięty przez ochronę. Dopiero od 83. minuty postanawiamy wesprzeć swoich piłkarzy dopingiem. Młyn w tym momencie liczy około 200 osób. Po zremisowanym spotkaniu zawodnicy dziękują nam za "wsparcie".

http://www.youtube.com/watch?v=w99PnYqnMME

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - WKS Grunwald Poznań (hokej)

Na kolejnym derbowym pojedynku pojawiamy się w 35 osób. Przez pierwszą część spotkania nie dopingujemy i wywieszamy transparent: "Precz z komuną, telewizja kłamie, myśl samodzielnie". W drugiej połowie wspieramy już naszych hokeistów konkretnym dopingiem jednak Warta ulega Wojskowym 3:7.

 

PostHeaderIcon AZS AWF Poznań - WARTA POZNAŃ (hokej):

Pomimo niesprzyjającej aury i faktu, iż mecz był rozgrywany w środku tygodnia stawiamy się na tym spotkaniu w 30 osób. Wywieszamy flagi i dopingujemy cały mecz. W zaciętym, derbowym pojedynku Zieloni pokonuja AZS 2:1. Po zakończonym meczu razem z naszymi hokeistami cieszymy się z wygranej.

 
Więcej artykułów…