PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon Górnik Łęczna - WARTA POZNAŃ

Po ostatnich zagraniach zarządu, a dokładnie ostatnich zakazach, cyrkach z biletami, rozkazem "kierownika" do spraw bezpieczeństwa kierowanym do służb porządkowych aby prowokowały na meczu z Sandecją pewne osoby od nas. Postanowiliśmy nie jechać na to spotkanie pokazując osobą zasiadającym w zarządzie ile dorobili się po "Zielonej Rewolucji" prawdziwych fanów - Sektor gości na tym meczu pozostał pusty. Nie rozumiemy w jakim celu jest prowadzona nagonka na nas, oby nie otworzyły się osobom decyzyjnym w klubie oczy gdy za bilety trzeba będzie płacić i na stadionie będzie znów cicho i pusto - ale wtedy może być już za późno..

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Sandecja Nowy Sącz

Na tym meczu zbiera się nas w młynie około 150 głów w tym 2 osoby z Obry Kościan z flagą - dzięki za wsparcie. Wywieszamy dwie flagi oraz cztery flagi "vlepki", wśród których aż trzy debiutują. Przez pierwsze 10 minut nie prowadzimy dopingu. W tym czasie prezentujemy transparent: "Zakazy, jaja z biletami, młyn rozwiązany". W ten sposób wyrażamy swoje niezadowolenie z zakazów dla naszych dwóch chłopaków oraz z coraz większych utrudnień jakie klub stawia kibicom chcącym pozyskać bilety. Oprócz tego powodem naszego protestu była wiadomość o tym, iż z niewiadomych przyczyn przed niedzielnym meczem rozwiązano młyn. Po krótkiej chwili pojawia się ochrona i nakazuje usunięcie transparentu. Następnie przez całe spotkanie prowadzimy doping, który był najlepszym z dotychczasowych. Po wygranym meczu piłkarze podchodzą w okolice naszego sektora dziękując nam za doping.

 

Liczba kibiców gości to 11 osób w tym 8 osób z Czarni Jasło.

 

PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Korona Piaski

Od nas 2 osoby . 20 osób na sektorze w II połowie coś dopingujemy , ogólnie melanżowo :-)

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Piast Gliwice

Zbiera się nas około 100 osób wywieszamy 3 flagi i cały mecz prowadzimy doping. Był on najlepszy z dotychczasowych spotkań. Piast mimo biletów nie zostają wpuszczeni.

 

PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Olimpia Koło

Na meczu od nas 4 osoby. Około 30 osób zbiera się na meczu , pare razy pokrzykujemy , piknik.

 
Więcej artykułów…