PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon Dolcan Ząbki - WARTA POZNAŃ

W pełnym składzie melduje się nas w drugiej połowie 7 osób. Na meczu zaznaczamy swą obecność paroma okrzykami. Piłkarze po mecz podchodzą do połowy boiska i klaszczą nam , na co my śpiewamy " Jesteśmy zawsze tam , choć macie w dupie nas !", następnie wszyscy piłkarze idą do szatni.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Pogoń Szczecin

Ciężko oszacować dokładnie ilość osób w młynie, na pewno miejscami podchodził pod 300 osób co jest na pewno naszym rekordem. Wywieszamy cztery flagi, w tym jedną Obry oraz dopingujemy cały mecz z lepszymi, jak i gorszymi momentami. Po meczu piłkarze po raz kolejny pokazali że mają nas w dupie i głośno wyrażamy swoją opinie na ten temat. Na meczu wspiera nas 17 kibiców Obry Kościan za co bardzo dziękujemy. Pogoni około 1200 z bardzo dobrym dopingiem i oprawą. Jak było do przewidzenia nie dało rady upilnować masy pikników i się kilka razy napinali w różny sposób ;-)

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Pomorzanin Toruń

Mecz można powiedzieć na szczycie tabeli, niestety przegrany. Młyn co chwilę się zwiększał i na końcu meczy wynosił około 50 osób. Prezentujemy jedną oprawę, oraz na ostatnie minuty dojeżdża Obra Kościan w około 17 osób.

 

PostHeaderIcon Flota Świnoujście - WARTA POZNAŃ

Na sektorze melduje się 8 kibiców Zielonych, dodatkowo 2 osoby nie weszły z powodu braku listy oraz jedna która i tak by nie zdążyła na mecz i została w okolicach promu. Na meczu ograniczamy się do kilku okrzyków, piknik. Flota zbiera się w około 30 osób, wywiesza trzy flagi i prowadzi doping praktycznie przez całe spotkanie. Po meczu połowa naszych gwiazd idzie do szatni, szacunek dla tych co podeszli i dzięki za wodę.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Gąsawa (hokej)

Zbieramy się w około 30 osób i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie, doskonale się przy tym bawiąc. Po wygranym kolejnym meczu Zielonych wbiegamy na murawę i wspólnie świętujemy zwycięstwo. Ogólnie najlepszy mecz kibicowsko na hokeju na jakim byliśmy.

 
Więcej artykułów…