PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Kszo Ostrowiec

Na tym meczu zbiera się nas w młynie około 80 osób. Wywieszamy flagę "ul. Droga Dębińska 12" oraz reprezentacyjną. Przez całe spotkanie próbujemy dopingować. Warto wspomnieć o liczbie 2 tys. kibiców KSZO i Lecha.

 

PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Zrwy Dąbie

Na sektorze 25 osób w tym 6 osób od nas.Warto zaznaczyć ,że debiutowała nowa flaga zgodowa Warta &  Obra ;-) !

 

PostHeaderIcon ŁKS Łódź - WARTA POZNAŃ

Mimo krótkiej organizacji na ten wyjazd melduje się nas na sektorze 31 osób w tym 4 osoby z Obry Kościan . Wywieszamy nową flagę ''vlepkę'' , oraz Obra wywiesza swoją nową flagę "SZLACHTA Z KOŚCIANA".

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - GKS Katowice

Po długich rozmowach, postanawiamy się przejść na ten mecz i spróbować zrobić jakiś doping. Wywieszamy nową flagę "ul. Droga Dębińska 12" oraz reprezentacyjną i staramy się dopingować całe spotkanie. W młynie  w najlepszych momentach było 100 osób , trudno oszacować dokładną liczbę. Wszyscy cały czas byliśmy na sektorze za flagą, nie mamy nic wspólnego z drugim młynem oraz jakimiś napinającymi się pajacami. Tego co robi zarząd z naszymi szalikami, oraz tego że według nich klub nasz powstał w sierpniu żal komentować, ale nie mamy na to żadnego wpływu niestety..

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Stella Gniezno

Po raz kolejny odwiedzamy naszych hokeistów, przez całe spotkanie przewija się około 30 osób, odpalamy troszkę pirotechniki oraz machamy flagami. Fajny klimat przypominający nam piękne czasy trzeciej ligi ;-) !
 
Więcej artykułów…