PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon Odra Wodzisław - WARTA POZNAŃ

Na początku nie było wiadomo czy mecz się odbędzie, przez problemy Odry ze stadionem. Ostatecznie mecz się odbył się bez praw imprezy masowej, więc spotkanie oficjalnie mogło obejrzeć 999 widzów i sektor gości pozostawał zamknięty. Dzięki kibicom Odry udało nam się zasiąść na obiekcie i ostatecznie meldujemy się w 5 osób na tym wyjeździe. Kilka razy dajemy o sobie znać.

 

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KIBICÓW ODRY WODZISŁAW, ZA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA TEGO SPOTKANIA ORAZ ZA OKAZANĄ POMOC PO MECZU.

 

Przy okazji wyjazdu dowiedzieliśmy się że w Niecieczy były dodatkowe dwie osoby, które zostały wyrzucone z sektora gości i oglądali mecz na trybunach gospodarzy. Tak więc dokładna nasza liczba na poprzednim wyjeździe wynosiła 8 osób.

 

PostHeaderIcon Kania Gostyń - OBRA KOŚĆIAN (PP)

Tego samego dnia którego był wyjazd do Wodzisławia, nasi młodzi w 4 osoby wybrali się do Gostynia na pucharowy mecz naszej zgody. "W 4 osoby udajemy się do Kościana, aby razem z Obrą udać się autokarem do Gostynia. Na miejscu jesteśmy chwile przed meczem i zasiadamy obok sektora dla kibiców gości, wywieszamy dwie flagi oraz transparent nawiązujący do zmiany nazwy klubu Górnika Łęczna. Dopingujemy równo cały mecz oraz prezentujemy oprawę składającą się z 20 rac i 12 stroboskopów. Kania zbiera się w ok. 40/50 osób i prezentują dwie skromne oprawy z pirotechniką. Obrzanka awansuje do finału, a ich dokładna liczba to 65 osób w tym 8 Ravia Rawicz oraz wspomniane 4 osoby od nas.

 

PostHeaderIcon KS Nieciecza - WARTA POZNAŃ

Dla osób których nie interesują długie opisy, a chcą fakty to w tej metropolii melduje się nas 6 osób, lecz nie zostajemy wpuszczeni z powodu tego że jakiś frajer od nas z klubu zapomniał wysłać listy. Czasem coś tam krzykniemy, za co dziękują nam piłkarze i podchodzą do nas na koniec meczu.


Przy kolejnym wyjeździe dowiedzieliśmy się że na stadionie znajdowały się dwie kolejne osoby, które musiały oglądać spotkanie z trybun gospodarzy bo zostali wyrzuceni z sektora gości.