PostHeaderIcon 2010/2011 Wiosna

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - WKS Grunwald (hokej)

Termin i godzina tego spotkania powodują, że na sektorze stawia się 17 osób. Wywieszamy flagę i dopingujemy z małymi przerwami. Zieloni ulegają Wojskowym w pierwszym meczu fazy play off 1:6.

 

PostHeaderIcon Polonia Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ (hokej)

Na tym wyjeździe meldujemy się w 24 osoby. Wywieszamy flagę: "WARTA POZNAŃ" i prowadzimy doping przez większą część spotkania. W drugiej połowie prezentujemy oprawę w postaci flag na kijach z różnymi postaciami. Niestety nasi hokeiści tracą w końcówce cztery bramki i ostatecznie ulegają miejscowym 4:3.

 

PostHeaderIcon Centra Ostrów Wlkp. - OBRA KOŚCIAN

Relacja kibiców Obrzanki :
Nas 7, wspiera nas 2 braci z Poznania. Trochę dopingujemy pozdrawiając też Donalda. W drodze powrotnej, w Środzie Wlkp. wsiada grupa kibiców Warty wracająca z meczu hokeja - pełny melanż Laughing

 

PostHeaderIcon Ruch Radzionków - WARTA POZNAŃ

5 osób w Radzionkowie w tym 1 brat z Kościana !

 

Dzięki kibicom Ruchu mamy możliwość obejrzenia meczu na stadionie !

 

PostHeaderIcon UKH Start Gniezno - WARTA POZNAŃ (hokej)

Pierwszy raz postanawiamy się wybrać na wyjazd naszych hokeistów. Meldujemy się w Gnieźnie w 20 głów, w tym 2 osoby z Obry Kościan - dzięki za wsparcie. Wywieszamy 5 flag vlepek i przez całe spotkanie dopingujemy. W drugiej połowie prezentujemy sektorówkę "WARTA POZNAŃ". Niestety Zieloni ulegają gospodarzom aż 5:0.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uDSnA1TCxOo&feature=channel_video_title

 
Więcej artykułów…