PostHeaderIcon 2012/2013 Wiosna

PostHeaderIcon Victoria Września - Obra Kościan

Na mecz jedziemy pociągiem z naszymi przyjaciółmi. Na sektorze meldujemy się w 37 osób(17 Warta Poznań)

i wywieszamy dwie nasze flagi vlepki. Doping prawie przez cały mecz !

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz

Na meczu zbieramy się w młynie w ok.40 osób , doping prowadzimy całe spotkanie i prezentujemy dwie oprawy jedną sektorówkę w asyście transparentu "WYBÓR TKWI W CHARAKTERZE" a drugą sektorówkę - Herb Warty w asyście flagowiska ! Kibice Sandencjii na naszych sektorach w liczbie 13 osób.

 

PostHeaderIcon OBRA KOŚCIAN - Kks Kalisz

25 kibiców Warty na tym spotkaniu. W przerwie meczu KKS wysypuje się na murawę, przez dużą ilość młodych na sektorze panika. Gdy się ogarniamy jest już po wszystkim i wpadają psy.

 

Pod koniec meczu KKS bezskutecznie próbuje spalić zdobyte nasze flagi (Większość z bagażnika autokaru piłkarzy, które zdobywa bardzo dawno temu kiedy kształtował się u nas na nowo ruch kibicowski (sam byłem na tym meczu w Krotoszynie i chodziłem wtedy do 2 klasy gimnazjum)) co kwitujemy przyśpiewką "nigdy nie spłonie, hej Warta nigdy nie spłonie"

 

Jako że Obra ma spory konflikt w swojej grupie:

Oświadczamy że wspieramy Obrę Kościan i nie wnikamy w ich wewnętrzne sprawy, pozostaje mieć nadzieje że szybko wszystko u nich wróci do normy !

 

Obra & Warta, na dobre i złe !

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Stomil Olsztyn

 

W Młynie zbiera się nas 35 osób i prowadzimy doping przez całe
spotkanie, na meczu prezentujemy skromne flagowisko z różnymi
postaciami.

 

PostHeaderIcon Polonia Bytom - Warta Poznań

Parę dni przed wyjazdem dowiadujemy się , że sektor gości w Bytomiu jest zamknięty. Mimo to Polonia wpuszcza nas na swój sektor  i nasza liczba to 12 osób na meczu wywieszamy 1 flagę vlepkę. Ostatecznie nasi piłkarze przegrywają 2:0 choć spokojnie mogli przegrać większą ilością bramek. Szanse na nasze utrzymanie coraz bardziej maleją i mecz w Bytomiu utwierdza nas , że niektórym naszym kopaczom brakuje ambicji czego nie można powiedzieć o piłkarzach Polonii , którzy pokazali charakter na boisku ;-). Na koniec meczu zaznaczamy , że " Jesteśmy zawsze tam" , podchodzi do nas tylko dwóch piłkarzy.

 

Wielki szacunek dla Kibiców Polonii za ogarnięcie całego tematu. Dzięki !

 
Więcej artykułów…