PostHeaderIcon 2012/2013 Jesień

PostHeaderIcon Flota Świnoujście - WARTA POZNAŃ

Godzinka na promie :-) i jeszcze przed końcem pierwszej połowy meldujemy się w sektorze gości w 5 osób.Wywieszamy jedną flagę i raz po raz nasze okrzyki , nasi piłkarze przegrywają 2:1 i mają wyjebane w to żeby do nas podejść , dwóch od razu pali wroty do szatni a reszta idzie sobie usiąść na ławeczke - widocznie byli zbyt zmęczeni żeby przybić pione.
 

PostHeaderIcon KKS Kalisz - OBRA KOŚCIAN

Na ten ważny wyjazd naszych braci mobilizujemy się wśród nas Warciarzy bardzo mocno i wspólnie z Obrą meldujemy się w klatce w 47 osób (21 Warta Poznań) , doping na bardzo dobrym poziomie cały mecz. Na boisku pada podział punktów. Powrót jak i oczywiście dojście na stadion w eskorcie psiarni.

 

PostHeaderIcon Obra Kościan - GKS Krzemieniewo

Na meczu około 45-50 osób w tym 3 osoby od nas . Po meczu wspólne umacnianie zgody , niestety nie udaje się nam wrócić planowanym pociągem do Poznania dzięki interwencji dzielnego kanara oraz sokistów.

 

PostHeaderIcon Zawisza Bydgoszcz - WARTA POZNAŃ

Najciekawszy wyjazd tej rundy wypadł nam pod koniec września. Udajemy się na niego autokarem . Szykowaliśmy się od dłuższego czasu, działaliśmy z oprawą lecz gdy doszła do nas informacja że ostatecznie wyjazd będziemy musieli zaliczyć na zakazie gdyż sektor dla gości jest zamknięty ze względu na remonty w jego okolicach to trochę pokrzyżowało nam plany . Jednak to nas nie zniechęciło i bez względu na wszystko padło hasło „i tak jedziemy”! Droga spokojna i wesoła dopiero wahadło pojawiło się przypadkowo na jakimś zajeździe blisko Bydgoszczy. Na stadion wchodzimy na godzinę przed meczem dzięki pomocy Zawiszy którzy nam pomogli za co wielkie dzięki i szacunek!!! Wywieszamy jedna flagę i każdy wyjazdowicz ma ze sobą pamiątkową czapkę tej eskapady ;-) Podczas meczu kilka razy zaznaczamy swoją obecność głośnym ryknięciem „Jesteśmy zawsze tam…” i krótkimi przyśpiewkami. Nasi piłkarze przegrywają ale mimo to dziękujemy im za walkę. Stwierdzamy kolejny raz fakt że meczu się nie wygra samymi sytuacjami podbramkowymi . Trzeba gole strzelać !!! Warto a raczej trzeba to powiedzieć że mimo zakazu zaliczyliśmy mecz swojej drużyny i nic nie stanęło na przeszkodzie a nawet pani wojewoda EWA MES !!! Szkoda że działacze naszego klubu nie zrozumieją takich sytuacji. .. A na meczu w Bydgoszczy na własne oczy widzieli że jednak można wejść na stadion i obejrzeć mecz swojej drużyny !

 

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=V-VglJWjtOo
 

PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - WARTA POZNAŃ

Na wyjeździe meludujemy się w sektorze gości w 5 osób wywieszamy jedną flagę "vlepkę" i zaznaczamy głośnym ryknięciem , że "Jesteśmy zawsze tam ..." . Po przegranym meczu dość spora część piłkarzy podchodzi przybić piątala , na odchodne śpiewamy "chuj z wynikami" . Wyjazd na plus !
 
Więcej artykułów…