PostHeaderIcon 2013/2014 Jesień

PostHeaderIcon Warta Poznań-Ruch Zdzieszowice 24.08.2013 Sobota

Kolejne gorące popołudnie przy Drodze Dębińskiej i znowu trybuna prawie pełna. W młynie zebrało się nas ponad 40osób. Doping w miarę systematyczny i głośny. Gości nie odnotowano, tego dnia sektor gości był kompletnie pusty. Piłkarze remisują, mimo że byli o wiele lepszym zespołem. Po meczu dziękujemy im za walkę.

 

PostHeaderIcon Obra Kościan - PKS Racot 15.08.2013 Czwartek

W czwartkowe popołudnie wybieramy się wesprzeć przyjaciół z Obry w swoim derbowym meczu z Racotem. Ludzi na stadionie o dziwo zebrało się bardzo dużo, dawno takiej frekwencji nie było na trybunach stadionu Obrzanki. Doping od początku spotkania głośny z paroma przestojami. W drugiej połowie Obra prezentuje kilka flag na kijach oraz odpala dwie race. Trójkolorowi gromią przeciwnika aż 7:0... !!! Tuż po ostatnim gwizdku wspólnie z piłkarzami cieszymy się z wygranej i wspólnie śpiewamy !

Kibiców Warty na tym meczu 10 z flagą

Zapraszamy do galerii z tego meczu:

 

 

 

 

 

 

 

 

Obra Kościan-PKS Racot

 

PostHeaderIcon Jarota Jarocin – Warta Poznań 4.08.2013 Niedziela

Na mecz z Jarotą czekał każdy warciarz. Był to nasz pierwszy wyjazd w 2 lidze. Bliski, dawno nie byliśmy w tym mieście i wiedzieliśmy że miejscowi coś tam kręcą kibicowsko. W naszych szeregach mała propaganda i mobilizacja. Wiedzieliśmy że okres wakacyjny może nieco pokrzyżować nam frekwencję ale ostatecznie było nie najgorzej. Na mecz ruszamy pociągiem oraz kilka aut dojeżdża na własna rękę. Podroż szybka i wesoła. Na dworcu czekała na nas prewencja jarocińska oraz psiarnia z poznania wraz z kryminalnymi. Droga na stadion w eskorcie. W sektorze gości meldujemy się na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. Nas tego dnia w Jarocinie 65 osób w tym 9 przyjaciół z Obrzanki. Od początku spotkania prowadzimy głośny i dobry doping jak na taka upalna pogodę Momentami było naprawdę głośno i melodyjnie w naszym sektorze. W drugiej połowie prezentujemy flagi na kijach z herbami warty starego oraz nowego wzoru oraz transparent na płocie „Wierni słudzy swojej pasji”. Co do gospodarzy to troszkę nas zawiedli, zebrało się ich raptem około 20 osób w tym LKS Czarny Las. Wywiesili 7 flag i parę razy dali znać o sobie dopingiem. Nasi piłkarze wygrali derby wlkp. Choć z początku meczu nie zanosiło się na to, ale pokazali charakter i wywieźli 3pkt. Po meczu wspólnie śpiewamy pod płotem i dziękujemy im za wygraną i przede wszystkim walkę do samego końca! Tylko Warta Nasz KS !
 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec 27.07.2013 Sobota

Z niecierpliwością czekaliśmy na terminarz. Początek rundy na ogródku był bardzo ciekawy – graliśmy z Zagłębiem Sosnowiec. Rywal z górnej półki , dobra ekipa krajowa, więc wiedzieliśmy że zawitają na Warcie w dobrej liczbie. Godzina meczu 18, upał niesamowity-żar z nieba! Nas w młynie w porywach 30- 40 osób. Doping dobry ale z paroma przestojami, pogoda dała nam popalić ale tez okres bardzo wakacyjny Zagłębia około 180 osób bez flag. Kilka razy dali znać o sobie lecz większego dopingu nie robili. Piłkarze wygrywają w dobrym stylu 3:0. Wynik i gra jak z bajki, oby tak dalej i scenariusz poprzedniego sezonu pójdzie w niepamięć !