PostHeaderIcon 2014/2015 Jesień

PostHeaderIcon Unia Solec Kujawski - Warta Poznań 2:3 (0:1) 11.11.2014

Na ostatnim wyjeździe w rundzie jesiennej melduje się 6 fanatyków Warty. Piłkarze mecz ostatecznie wygrywają ale do samego końca zapewnili nam podniesione ciśnienie. Po meczu zbijamy piątala i lecimy w drogę powrotną!
P.S Boiskowa mgła podczas trwania meczu idealnie pasowała do old schoolowego stadionu.
 

PostHeaderIcon Sparta Brodnica - WARTA POZNAŃ 2.11.2014

Za nami kolejny wyjazd w tym sezonie i kolejny, którego wstydzić się na pewno nie musimy! Na sektorze w Brodnicy zasiadło bowiem 20 warciarzy w jednakowych szalikach i dopingiem przez większość spotkania. Piłkarze wywieźli tylko punkt ale warto tutaj dodać że stosunki na linii kibice - piłkarze się ociepliły! Na trybunach z całą pewnością królowali kibice z Poznania. O miejscowych kibicach praktycznie pozytywnego nie ma co napisać po za tym że się pojawili w kilka osób. Ich organizacja, doping i cało meczowa napinka pokazała jacy są nie ogarnięci i do przyzwoitego poziomu to im wiele ale to naprawdę wiele brakuję! Wielokrotnie ich przyśpiewki doprowadzały nas to śmiechu wraz ze łzami Sami do końca nie wiedzieli gdzie mają swój młyn oraz wykazali się dobrą znajomością terminarzu rozgrywek śpiewając "gramy u siebie hej sparta gramy u siebie" Wielka piątka wszystkim, którzy wspierali na wyjeździe nasz klub dopingiem!

Zapraszamy do galerii

Sparta Brodnica - Warta Poznań :: 02112014SpartaBrodnicaWartaPoznan_7

Sparta Brodnica - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Pomorzanin Toruń 3-7

 

PostHeaderIcon Lech II Poznań - Warta Poznań 4-2

 

 

Zapraszamy do galerii

Lech II Poznań - Warta Poznań :: 18102014LechPoznanIIWartaPoznan

Lech II Poznań - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Pogoń Mogilno - Warta Poznań 1:2

W sektorze przyjezdnych meldujemy się w 16 osób. Przez cały mecz sporadyczny doping. Piłkarze po dobrym meczu wygrywają 2-1 i możemy wracać do domu w dobrych nastrojach !

Zapraszamy do galerii

Pogoń Mogilno - Warta Poznań :: 04102014PogonMogilnoWartaPoznan_5

Pogoń Mogilno - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…