PostHeaderIcon 2014/2015 Jesień

PostHeaderIcon Stella Luboń - Warta Poznań (Puchar Polski na szczeblu okręgu poznańskiego)

Na najbliższy wyjazd w sezonie wybieramy się w 10 typa. Najpierw jedziemy tramwajem następnie wsiadamy w pociąg.Z dworca idziemy dość spory kawałek pieszo lecz na ostatniej prostej wsiadamy w autko i dojeżdżamy na stadion ściśnięci jak sardynki w puszcze w między czasie tej podróży ktoś puszcza pierda i już w ogóle jest wesoło. Na meczu stypa nic się nie dzieje. Warto dodać , że jeden z naszych chłopaków niestety jest zmuszony do zakupu wody żywiec , której nie lubi . Na drodze powrotnej uczymy się nowej piosenki , mijamy panią komornik która mówi , że niedługo nas odwiedzi oraz dom pani Graży !

SZACUNEK DLA KAŻDEGO , KTÓRY POJECHAŁ !
 

PostHeaderIcon Polonia Środa Wielkopolska - Warta Poznań 5-1

Kolejny bliski wyjazd , spora mobilizacja w naszych szeregach i w klatce melduje się 35 Warciarzy. W Pierwszej połowie prezentujemy kartoniadę szali, w drugiej połowie na płocie wywieszamy transparent "a to co kocham , dbam a reszty nie potrzebuje" , w sektorze prezentujemy transparenty na dwóch kijach oraz parę flag do tego asystuję pięć rac. Doping cały mecz lecz mogło być lepiej. Po meczu spisywanie przez policję mimo to wszyscy wracamy razem.

PODZIĘKOWANIE DLA KAŻDEGO KTO BYŁ ORAZ DLA TYCH , KTÓRZY NAPRAWDĘ ŚPIEWALI I ZDARLI GARDŁO

Zapraszamy do galerii

Polonia Środa Wielkopolska - Warta Poznań :: 13092014PoloniaSrodaWartaPoznan_5

Polonia Środa Wielkopolska - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta - Grunwald 2:13

Porażka wysoka, ale jak to stwierdził jeden z hokeistów "MY przegraliśmy ale WY wygraliście" Doping w pierwszej połówce naprawdę fajny! Pozdro dla obecnych.

 

PostHeaderIcon Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Poznań 0-1

Na wyjeździe  40 Warciarzy. Szersza relacja wkrótce.

Zapraszamy do galerii

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Poznań :: 23082014TarnoviaTarnovoPodgorneWartaPoznan_25

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Sokół Kleczew 1-1

Pierwszy mecz na własnym stadionie przyniósł nam szczęśliwy remis. Gra naszej drużyny zostawia nam wiele do myślenia. Widać zapał wśród chłopaków np. po zdobyciu gola na 1:1 i chęć wygrania tego meczu. Można odczuć że jesteśmy im potrzebni i w dużej mierze napędzamy ich dopingiem w lepszą grę na boisku.. Nas tego dnia w wakacyjny weekend ponad 3 dychy z jedną flagą i dopingiem przez cały mecz! Klimat starych czasów wraca na garden stadion

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Sokół Kleczew :: 16082014WartaPoznanSokolKleczew

Warta Poznań - Sokół Kleczew