PostHeaderIcon 2016/2017 wiosna

PostHeaderIcon Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1:2 22.04.2017

Mecz w Legionowie był pierwszym wyjazdem Warty na ten obiekt. Z Poznania wyruszamy w 5 osób. Na miejscu dociera jeszcze jeden fanatyk i razem na sektorze meldujemy się w 6. Liczba jak na sobotę bardzo mizerna. Wejście na stadion i przyjmowanie kibiców gości przez ochronę to jeden wielki skandal! Jedyna pozytywna rzecz tej wyprawy to niespodziewane zwycięstwo naszych piłkarzy i powrót w bardzo dobrych nastrojach do Poznania!

 

 

PostHeaderIcon GKS Bełchatów - Warta Poznań 08.04.2017 1-0

Kolejny wyjazd już za nami, czwarta wyprawa wypadła nam do Bełchatowa. Klub który tak nie dawno gościł w najwyższej lidze rozgrywkowej w naszym kraju. Dla każdego Warciarza był to nowy obiekt i ciekawość zawitania na nowy stadion była ogromna. Z Poznania wyruszamy busem z dobrym zapasem czasowym aby dotrzeć spokojnie przed meczem aby wszystko sprawnie poszło na bramie. Wywieszamy jedną flagę i przez większość meczu jak na naszą liczbę prowadzimy głośny doping który w transmisji na żywo było słychać. W pierwszej połowie prezentujemy transparenty na dwóch kijach a tuż na początku drugiej odsłony na płocie zawisnął trans w asyście sektorówki i po spuszczeniu machamy wielkimi flagami na kijach. Na wyjeździe pojawiła się kolejna edycja naszego browaru "WARCIARZ na szlaku" gdzie każdy uczestnik mógł skosztować tego kolejnego trunku. Piłkarze kontrolowali grę aż do 75 minuty meczu, gdzie stracimy bramkę i trzy punkty zostają w Bełchatowie. Po ostatnim gwizdku mimo przegranej dziękujemy piłkarzom za walkę i wyrównaną grę! Kilka słów na temat miejscowych. Widać było w ich mieście ogromną mobilizację o zdobywanie kolejnych punktów w walce o utrzymanie się i najlepszej liczby w młynie. Propaganda się udała, w młynie zebrało się ich z naszej perspektywy blisko ponad 300 osób. Doping stał na dobry poziomie a momentami pierwszej połowy na bardzo dobrym. Podczas meczu kilka razy w ich młynie wybuchały achtungi i zaprezentowali flagowisko . GKS wypadł fajnie pod względem kibicowskim.

Zapraszamy do galerii

Fot. Paweł Wróbel

GKS Bełchatów - Warta Poznań :: 20170408GKSBelchatowWartaPoznan_3

GKS Bełchatów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 01.04.2017 0-1

Wyprawa do Stalowej była naszym trzecim wyjazdem w tej rundzie i chyba najdalszą wycieczką. Podróż bardzo długa ale bez większych problemów. Na miejsce docieramy dobrą godzinę przed początkiem spotkania. Na sektor wchodzimy chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Zasiadamy w 4 osoby w sektorze gości i z podziwem oglądamy już drugie zwycięstwo Zielonych na wyjeździe! W przerwie meczu stalówka podrzuca nam wodę i prowiant. Po meczu zbijamy piątki z piłkarzami i lecimy w drogę powrotną. Wyprawa bardzo ciekawa i udana, trzy punkty na wyjeździe na bardzo dalekim terenie i miły gest ze strony miejscowych kibiców. Za co na pewno szacunek się należy!

 

Zapraszamy do galerii

Stal Stalowa Wola -  Warta Poznań :: 20170401StalStalowaWolaWartaPoznan_2

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Polonia Warszawa - Warta Poznań 18.03.2017 1-1

Wyjazd na Polonię Warszawa był drugim wyjazdem w tej rundzie. Na różne sposoby meldujemy się w stolicy w 15 osób. Pogoda podczas meczu nie dopisywała, ale i też nie usprawiedliwia z braku większego zaangażowania w doping. Walka na boisku była do ostatniego gwizdka, zieloni grali w drugiej połowie w dziesięciu. Bronili remisu do końca i wywieźliśmy punkt. Po meczu piłkarze podchodzą pod sektor, zbijamy tradycyjnie piątki i wracamy do Poznania.

 

PostHeaderIcon Polonia Bytom – WARTA POZNAŃ 03.03.2017

Zwycięstwem 2:1 zakończył się piątkowy mecz Warty Poznań z Polonią Bytom. Na odległy teren do Bytomia docieramy w 7 osób.  Nasze wizyty w Bytomiu w większości były na zakazie, nie inaczej obyło się i tym razem. Dzięki uprzejmości fanom Polonii zasiadamy na ich sektorach. Miejscowi rozwieszają jedną flagę i prowadzą z przestojami dobry doping. Warciarze w inaugurującym spotkaniu wygrywają i wywożą bardzo ważne trzy punkty! Droga powrotna w dobrych humorach bo wygrana na wyjeździe smakuje podwójnie. W Poznaniu meldujemy się po 4 rano. Pierwszy wyjazd po przerwie za nami, za dwa tygodnie 18 marca lecimy do Stolicy na mecz z Polonią Warszawa! Do zobaczenia w sektorze gości.

Zapraszamy do galerii

Polonia Bytom - Warta Poznań :: 20170303PoloniaBytomWartaPoznan_2

Polonia Bytom - Warta Poznań