PostHeaderIcon 2017/2018 jesień

PostHeaderIcon Warta Poznań - Wisła Puławy 21.10.2017

Za nami kolejny mecz przy DD12. Przeciwnik Wisła Puławy, drużyna z kibicami jednak w Poznaniu się nie pojawili w sektorze gości. Piłkarsko na pewno najlepsza drużyna która pojawiła się w ogródku. Ludzi na stadionie ponad pół tysiąca. Frekwencja dużo mniejsza niż na poprzednich spotkaniach. Nas w młynie dwadzieścia parę osób. Doping przez cały mecz z dwoma przestojami. Jak na taką ilość osób tego dnia w młynie na pewno było głośno i przyzwoicie! Mecz kończy się wygraną 3:1. Tak naprawdę prawie do 80 minuty ten mecz mógł się zakończyć różnie. Drużyna z Puław grając jednym zawodnikiem mniej nie odstawała ani trochę na placu boiska! Jednak uśmiercił ich gol na 2:1 i po czterech minutach kolejny... Radość po ostatnim gwizdku była niesamowita. Wspólnie dziękujemy sobie z piłkarzami pod płotem. Zostajemy na fotelu lidera i czekamy na wyjazd do Radomia gdzie lider zmierzy się z wiceliderem.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Wisła Puławy :: 20171021wartapoznanwislapulawy

Warta Poznań - Wisła Puławy

PostHeaderIcon Olimpia Elbląg-Warta Poznań 07.10.2017

Wyjazd numer 5 w tej rundzie to Elbląg. Województwo warmińsko-mazurskie mieliśmy już okazję odwiedzić w poprzednim sezonie.  Tym razem bez zwiedzania zamku w pobliskim Malborku. Ale za to na długo utkwi wyjazdowiczom tajemnicza miejscówka naszego postoju na  obiad  Na stadion docieramy planowo bo już pod bramą jesteśmy na 40min. przed pierwszym gwizdkiem. Z początku chcieli nas umieścić na trybunie gospodarzy. I chuj wie z jakich przyczyn. Lecz po krótkiej wymianie zdań otwierają fortece do sektora gości. Równo punkt 16 tak jak było w prognozie pogody zaplanowane jebnął deszcz a raczej ściana!  Nie obyło się bez świrowania że mogliśmy zasiąść jednak pod dachem na trybunie gospodarzy to byśmy chociaż nie zmokli   Z gry nie zanosiło się na najgorsze. Zwłaszcza pamiętając ostatni nasz wyjazd na ten stadion i ogromną porażkę Zielonych. Tym razem obyło się bez wyniku hokejowego ale też nie udało się wygrać czy chociażby wywieść cennego punktu z Elbląga! Miejscowi nas zaskoczyli, nie wywiesili flag oraz nie prowadzili zorganizowanego dopingu..  Po meczu bajera z piłkarzami przy płocie i zawijamy w drogę powrotną.
Oby więcej takich klimatycznych wyjazdów

Olimpia Elbląg -Warta Poznań :: 20171007OlimpiaElblagWartaPoznan

Olimpia Elbląg -Warta Poznań

PostHeaderIcon Warta Poznań - ŁKS Łódź 30.09.2017

W ostatni dzień września przyszło nam zagrać domowe spotkanie z Łódzkim klubem sportowym. Zainteresowaniem tym meczem obiło sie szerokim echem w Internecie. Ludzi chętnych było dwa razy tyle co dopuszczona pojemność stadionu. Nas w młynie do 60 osób. Doping z naszej strony bardzo głośny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Na płocie wieszamy flagę zielono-biali. W drugiej połowie wraz z dopingiem machamy flagami na kijach. Remis na placu gry do końca nie był sprawiedliwy. Z przebiegu gry na pewno byliśmy  kilkakrotnie bliżsi zdobycia bramki. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i dajemy do zrozumienia że chcemy zwycięstwa za tydzień w Elblągu. Co do kibiców gości to pewnie opiszą się sami co do swojej liczby. Wywiesili kilka flag i w drugiej połowie meczu odpalili race.

Warta Poznań - ŁKS Łódź :: 20170930WartaPoznanLKSLodz

Warta Poznań - ŁKS Łódź

PostHeaderIcon Znicz Pruszków - Warta Poznań 22.09.2017

Wyjazd do pod warszawskiego Pruszkowa wypadł nam niestety w piątek. Pierwotnie nie było od początku wiadomo w jakim terminie rozegramy ten mecz. Ostatecznie zrobili nam go w piątek. Meldujemy się w sektorze gości w 7 osób. Całe spotkanie leci z nieba jak z kranu. Wysokie zwycięstwo piłkarzy szybko pozwala zapomnieć jaka pogoda nam doskwierała 90 minut! Po meczu wspólnie dziękujemy sobie z piłkarzami zwycięstwa i wracamy na Poznań. Za tydzień gościmy u siebie Łódzki Klub Sportowy, liczymy na kolejne zwycięstwo.

Znicz Pruszków - Warta Poznań :: 20170922ZniczPruszkowWartaPoznan

Znicz Pruszków - Warta Poznań

PostHeaderIcon Warta Poznań - GKS Jastrzębie 16.09.2017

Drugim przeciwnikiem po powrocie z dopingiem na Drogę Dębińską był mecz z GKS-em Jastrzębie. Przed spotkaniem goście byli liderem tabeli i mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Od początku spotkania było widać walkę na każdym kawałku boiska. Goście do Poznania przyjechali w sile około 60 osób. Wywiesili 3 flagi i przez większość meczu prowadzili doping. Nas tego dnia w młynie dużo mniej niż na meczu z Błękitnymi. Sektor zagorzałych fanatyków prowadził doping który poniósł Zielonych do zdobycia trzech punktów. Po zdobyciu upragnionego gola na 1:0 mogliśmy cieszyć się co najmniej jeszcze raz. Zabrakło jednak wspólnego wykończenia sytuacji.
Po meczu dziękujemy piłkarzom za trud i wysiłek jaki włożyli w odniesione zwycięstwo!

Warta Poznań-GKS Jastrzębie :: 20170916WartaPoznanGKSJastrzebie_3