PostHeaderIcon 2019/2020 jesień

PostHeaderIcon Chrobry Głogów - Warta Poznań 05.10.2019 0-0

Ultraska na Warcie ma się bardzo dobrze! W sektorze gości obecne 34 osoby! Wraz z pierwszym gwizdkiem leci w górę konfetti i głośne „Jesteśmy zawsze tam...”, które się niesie po całym stadionie. Na pierwszy ogień w 10 minucie meczu idą w górę malowane transparenty na dwóch kijach każdy inny. W 35 minucie każdy wyjazdowicz, który zdecydował się zapisać na wyjazd, może z dumą podnieść okolicznościowy szalik ultras, na płocie widnieje transparent ULT(W)RAS, który był tego dnia motywem przewodnim naszego wyjazdu, dopełnieniem tego były 3 duże transparenty Zielonej Strefy. Nasz smaczek zostawiamy na koniec, początek drugiej połowy i... „PIERWSZĄ MIŁOŚĆ TRZEBA POKOCHAĆ”, czyli prezentujemy oprawę nawiązującą do słynnego serialu „Dom z Papieru” do tego 15 transparentów malowanych z jasnym przekazem „TYLKO WARTA” i flagi w kratę po bokach w warciańskim stylu! Na wyjeździe ma debiut nowa flaga "WARCIARZE" uszyta na wzór znanej marki odzieżowej napapijri. Koniec meczu, na tablicy widnieje wynik 0:0, zawodnikom dziękujemy za walkę, chwile śpiewamy wspólnie i można wracać z punktem do Poznania. Szacunek dla każdego, kto zdarł gardło na sektorze!
Doping Podstawą - Ultras Zabawą!

Zapraszamy do galerii

Chrobry Głogów - Warta Poznań :: 20191005chrobryglogowwartapoznan

Chrobry Głogów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon PP: GKS Katowice - Warta Poznań 25.09.2019 0-0 pd. k. 5-3

Na pierwszą eskapadę w Pucharze Polski przypadł nam wyjazd do Katowic. W sektorze gości obecnych jest 8 sympatyków Poznańskiej Warty. Niestety, po rzutach karnych odpadamy w pierwszej rundzie, dziękujemy zawodnikom za serce zostawione na boisku. Szacunek dla obecnych i już teraz mobilizujemy się na wyjazd do Głogowa!

Zapraszamy do galerii

GKS Katowice - Warta Poznań (PP) :: 20190925PPGKSKatowiceWartaPoznan

GKS Katowice - Warta Poznań (PP)

 

PostHeaderIcon Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 21.09.2019 1-2

Od dalekiego wyjazdu do Niecieczy po równym tygodniu przyszło nam podróżować do jeszcze dalej położonego Nowego Sącza! W sektorze przeznaczonym dla kibiców gości melduje się 3 sympatyków Poznańskiej Warty! Można śmiało rzec, że 3 Warciarzy to muszą być trzy punkty i tak też się stało! Dobra passa zwycięstw niech trwa jak najdłużej. Po meczu wspólnie z drużyną, trenerem oraz klubem śpiewamy i cieszymy się ze zwycięstwa! Do następnego Warciarze.

Zapraszamy do galerii

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań :: 20190921SandecjaNowySaczWartaPoznan

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 14.09.2019 1-1

Nieciecza to kolejne miejsce na naszej mapie wyjazdowej w tej rundzie! Na ten daleki wyjazd udało się dwóch fanatyków poznańskiej Warty! Dobra gra i zdobyty punkt na wyjeździe w Niecieczy to nie wszystko, co wydarzyło się tego dnia...
Po długiej przerwie spowodowanej groźną kontuzją wraca na boisko prawdziwy Warciarz z krwi i kości ikona Zielonych - Adrian Laskowski!
Po zakończonym meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i bardzo dobry mecz!
Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań :: 20190914BrukBetTermalicaNiecieczaWartaPoznan

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 31.08.2019 2-1

Grudziądz to nam znany stadion. Powrót po 7 latach na ten sektor gości. Z czwórki Warciarzy, którzy wybrali się na mecz z Olimpią, dwóch tych samych fanatyków tylko o kilka lat starszych! Mecz przyciągnął sporo widzów na trybunach w Grudziądzu. Kibice Olimpii bez zorganizowanego dopingu i flag. W pierwszej połowie Olimpia zbiera się na trybunie głównej i bluzgają na zarząd. Głośno dają im do zrozumienia, że najwyższa pora opuścić klub... Po kilku zwycięstwach i remisie przegrywany od dawien dawna 2:1
Z kibolskim pozdrowieniem do następnego!

Zapraszamy do galerii

 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań :: 20190831OlimpiaGrudziadzWartaPoznan

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…