PostHeaderIcon 2019/2020 jesień

PostHeaderIcon Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 21.09.2019 1-2

Od dalekiego wyjazdu do Niecieczy po równym tygodniu przyszło nam podróżować do jeszcze dalej położonego Nowego Sącza! W sektorze przeznaczonym dla kibiców gości melduje się 3 sympatyków Poznańskiej Warty! Można śmiało rzec, że 3 Warciarzy to muszą być trzy punkty i tak też się stało! Dobra passa zwycięstw niech trwa jak najdłużej. Po meczu wspólnie z drużyną, trenerem oraz klubem śpiewamy i cieszymy się ze zwycięstwa! Do następnego Warciarze.

Zapraszamy do galerii

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań :: 20190921SandecjaNowySaczWartaPoznan

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 14.09.2019 1-1

Nieciecza to kolejne miejsce na naszej mapie wyjazdowej w tej rundzie! Na ten daleki wyjazd udało się dwóch fanatyków poznańskiej Warty! Dobra gra i zdobyty punkt na wyjeździe w Niecieczy to nie wszystko, co wydarzyło się tego dnia...
Po długiej przerwie spowodowanej groźną kontuzją wraca na boisko prawdziwy Warciarz z krwi i kości ikona Zielonych - Adrian Laskowski!
Po zakończonym meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i bardzo dobry mecz!
Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań :: 20190914BrukBetTermalicaNiecieczaWartaPoznan

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 31.08.2019 2-1

Grudziądz to nam znany stadion. Powrót po 7 latach na ten sektor gości. Z czwórki Warciarzy, którzy wybrali się na mecz z Olimpią, dwóch tych samych fanatyków tylko o kilka lat starszych! Mecz przyciągnął sporo widzów na trybunach w Grudziądzu. Kibice Olimpii bez zorganizowanego dopingu i flag. W pierwszej połowie Olimpia zbiera się na trybunie głównej i bluzgają na zarząd. Głośno dają im do zrozumienia, że najwyższa pora opuścić klub... Po kilku zwycięstwach i remisie przegrywany od dawien dawna 2:1
Z kibolskim pozdrowieniem do następnego!

Zapraszamy do galerii

 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań :: 20190831OlimpiaGrudziadzWartaPoznan

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Radomiak Radom - Warta Poznań 17.08.2019 0-2

Po wyprawie do odległych Suwałk kolejny wyjazd to Radomiak Radom! Wyruszamy w 5 osób, na jednym z postoi w drodze do Radomia spotykamy Warciarza Wojtka Onsorge, który wraz z całą drużyną podążał na swój mecz ligowy do Łęcznej. Chwilę gadamy co tam słychać, robimy pamiątkowe foty i ruszamy w dalszą drogę! Stadion w Radomiu wypełniony prawie po brzegi. Doping Radomiaka mimo niekorzystnego wyniku, przez całą drugą połowę stał na dobrym poziomie. Mecz wygrywamy 2:0! Wspólnie z zawodnikami pod sektorem świętujemy kolejne zwycięstwo i zdobyte 3pkt.na bardzo trudnym terenie.

Zapraszamy do galerii

Radomiak Radom - Warta Poznań :: 20190817RadomiakRadomWartaPoznan

Radomiak Radom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Wigry Suwałki - Warta Poznań 11.08.2019 1-2


Wigry Suwałki, to najdalszy nasz wyjazd w tej rundzie. Terminarz tego meczu ustalono na niedzielę 11 sierpnia! Nie pokrzyżowało nam to jednak planów w żaden sposób i na Suwalszczyźnie meldujemy się w niedzielę w 8 osób! Wszyscy wyjazdowicze udali się na eskapadę w jednakowych warciańskich kaszkietach! W pierwszej połowie oprócz powodów do radości po dwóch zdobytych bramkach śpiewamy głośne "Jesteśmy ZAWSZE TAM" Zieloni wychodzą z tego meczu zwycięsko. Choć z perspektywy sektora gości każda sytuacja podbramkowa wyglądała na niewykorzystaną setę. Po zakończonym meczu wspólnie świętujemy i śpiewamy z całą drużyną!
Na koniec podziękowania fanatykom Wigier za podrzuconą wodę.
Wszystkim Warciarzom wielkie pozdro i do następnego!

Zapraszamy do galerii

Wigry Suwałki - Warta Poznań :: 20190811WigrySuwalkiWartaPoznan

Wigry Suwałki - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…