PostHeaderIcon 2020/2021 jesień

PostHeaderIcon Sokół Ostróda - Warta Poznań (PP) 30.10.2020 1-3 pd.

1/16 Pucharu Polski i wyjazd do Ostródy. Pod stadion Sokoła
wybrało się dwóch kibiców Warty. Po dogrywce wygrywamy 3:1.

Zapraszamy do galerii

Sokół Ostróda - Warta Poznań (PP) :: 20201030SokolOstrodaWartaPoznanPP

Sokół Ostróda - Warta Poznań (PP)

 

PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 07.11.2020

Na wyprawę do Mielca udaje się 2 Warciarzy!

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20201107StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań

 

Stal Mielec - Warta Poznań 8.11.2020
Na wyprawę do Mielca udaje się 2 Warciarzy!

Jakub Kawecki < Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. >

15:04 (10 minut temu)


do mnie
 

PostHeaderIcon Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 19.10.2020 1-2

Pod stadion w Bielsku dociera 8 kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 25.09.2020 1-3

Mecz wyjazdowy do Płocka wypadł nam w piątek na godzinę 18:00. Dzięki uprzejmości kibiców Wisły możemy obejrzeć mecz z perspektywy trybun. Za co wielkie dzięki! Warciarze odnoszą pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. Podwójna radość, ponieważ w ulewie, na wyjeździe i po tylu latach w końcu pierwsza wygrana na najwyższym szczeblu rozgrywkowym!

 Wisła Płock - Warta Poznań :: 20200925WislaPlockWartaPoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Lech Poznań - Warta Poznań 20.09.2020 1-0

Ostatni raz derby Poznania były rozegrane dokładnie 25 lat temu. Nic dziwnego więc, że na miesiąc przed od razu kontaktowaliśmy się na temat wejścia na mecz. Przez cały ten czas nie słyszeliśmy konkretnych decyzji i wszystko jak się później okazało było strasznie przeciągane, aby ugrać na czasie. Każdy kontakt to była różnego rodzaju wersja, a nawet padło zapewnienie, że nie będzie tak, abyśmy zostali na lodzie i nie weszli na stadion... Im bliżej terminu spotkania tym coraz większe wymyślanie. Mimo wielkiej niewiadomej wszystko zgodnie z planem przygotowywaliśmy, aby zaprezentować się po 25 latach na derbach. Dzień meczowy, zbiórka i wszyscy razem autokarem i autami jedziemy pod stadion. Na miejscu jesteśmy ze sporym zapasem czasowym. Od razu kierujemy się pod bramy dla kibiców gości. Rozmawiamy z kierownikiem od spraw bezpieczeństwa, który kontaktuje się z osobą, z którą prowadziliśmy od miesiąca rozmowy. Po chwili zaszczycił nas swoją obecnością pod bramą. Aby po raz kolejny bez konkretów odstawić nas z kwitkiem na 15 minut. I powiedzieć przez telefon, że nie ma dla nas wejścia na mecz i się rozłączyć... Jeszcze przez kilkanaście minut śpiewany pod stadionem i wracamy w drogę powrotną! Na koniec podsumowując niestety nie było nam dane po tylu latach zazielenić sektora gości. Nie myśleliśmy, że definicja Piłka Nożna dla Kibiców straci na wartości!

Z Kibicowskim pozdrowieniem Ultras Warta!

Zapraszamy do galerii

Lech Poznań - Warta Poznań :: 20200920LechPoznanWartaPoznan

Lech Poznań - Warta Poznań

 

 
Więcej artykułów…