PostHeaderIcon 2020/2021 jesień

PostHeaderIcon Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 19.10.2020 1-2

Pod stadion w Bielsku dociera 8 kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 25.09.2020 1-3

Mecz wyjazdowy do Płocka wypadł nam w piątek na godzinę 18:00. Dzięki uprzejmości kibiców Wisły możemy obejrzeć mecz z perspektywy trybun. Za co wielkie dzięki! Warciarze odnoszą pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. Podwójna radość, ponieważ w ulewie, na wyjeździe i po tylu latach w końcu pierwsza wygrana na najwyższym szczeblu rozgrywkowym!

 Wisła Płock - Warta Poznań :: 20200925WislaPlockWartaPoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Lech Poznań - Warta Poznań 20.09.2020 1-0

Ostatni raz derby Poznania były rozegrane dokładnie 25 lat temu. Nic dziwnego więc, że na miesiąc przed od razu kontaktowaliśmy się na temat wejścia na mecz. Przez cały ten czas nie słyszeliśmy konkretnych decyzji i wszystko jak się później okazało było strasznie przeciągane, aby ugrać na czasie. Każdy kontakt to była różnego rodzaju wersja, a nawet padło zapewnienie, że nie będzie tak, abyśmy zostali na lodzie i nie weszli na stadion... Im bliżej terminu spotkania tym coraz większe wymyślanie. Mimo wielkiej niewiadomej wszystko zgodnie z planem przygotowywaliśmy, aby zaprezentować się po 25 latach na derbach. Dzień meczowy, zbiórka i wszyscy razem autokarem i autami jedziemy pod stadion. Na miejscu jesteśmy ze sporym zapasem czasowym. Od razu kierujemy się pod bramy dla kibiców gości. Rozmawiamy z kierownikiem od spraw bezpieczeństwa, który kontaktuje się z osobą, z którą prowadziliśmy od miesiąca rozmowy. Po chwili zaszczycił nas swoją obecnością pod bramą. Aby po raz kolejny bez konkretów odstawić nas z kwitkiem na 15 minut. I powiedzieć przez telefon, że nie ma dla nas wejścia na mecz i się rozłączyć... Jeszcze przez kilkanaście minut śpiewany pod stadionem i wracamy w drogę powrotną! Na koniec podsumowując niestety nie było nam dane po tylu latach zazielenić sektora gości. Nie myśleliśmy, że definicja Piłka Nożna dla Kibiców straci na wartości!

Z Kibicowskim pozdrowieniem Ultras Warta!

Zapraszamy do galerii

Lech Poznań - Warta Poznań :: 20200920LechPoznanWartaPoznan

Lech Poznań - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Zagłębie Lubin - Warta Poznań 28.08.2020 1-0

Po ponad 11 latach ponownie jedziemy na wyjazd do Lubina. Pierwsza wyprawa w nowym ekstraklasowym sezonie na stadion Zagłębia wypadła nam w piątek na godzinę 18. Dzięki uprzejmości Zagłębia wchodzimy na stadion i zajmujemy miejsce w sektorze gości-dzięki wielkie! Wywieszamy flagę "Warciarze", każdy wyjazdowicz ma ze sobą okazjonalny szalik z prostym przekazem CASUAL ULTRAS!
Od początku spotkania staramy się dopingować ile sił w gardłach. Doping niósł się doniośle – To oznacza, że wszyscy obecni wzięli sobie do serca jak ważny jest doping oraz zabawa w sektorze! Czuć było, że wszyscy spragnieni są zdzierania gardeł. Tego dnia na wyjeździe z szalikiem na szyi jest z nami nasz zawodnik Nikodem Fiedosiewicz, który zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Na obecny czas kontuzja wykluczyła go z gry. Fiedos na początku września przejdzie operację i na pewno wróci silniejszy do treningów. W Lubinie debiutuje nowa warciańska pieśń, której naukę rozpoczęliśmy na początku pierwszej połowy. Melodia i tekst bardzo dobrze zapadają w głowie. Po kilku minutach śpiewu dało się wyczuć, że jesteśmy świadkami debiutu prawdziwego warciańskiego hitu, który brzmiał naprawdę fanatycznie. Pomimo nie korzystnego wyniku śpiew niósł się aż do momentu, gdy zawodnicy Warty nie zeszli z boiska po zakończonym meczu.

Jesteśmy zawsze TAM...

Zapraszamy do galerii

Zagłębie Lubin - Warta Poznań :: 20200828ZaglebieLubinWartaPoznan

Zagłębie Lubin - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Błękitni Stargard - Warta Poznań (PP) 16.08.2020 3:3 k.4:5

W pierwszej rundzie tegorocznego Pucharu Polski los skierował nas z Błękitnymi Stargard. Dzięki uprzejmości miejscowych kibiców, mamy możliwość wejść i obejrzeć mecz - dzięki! Zawodnicy Warty po wielkim boju ostatecznie wygrywają w rzutach karnych i przechodzą do następnej rundy.