PostHeaderIcon Lechia Gdańsk - Warta Poznań 03.10.2022 0-0

W sobotnie popołudnie wyruszamy do Gdańska wspierać Wartę w kolejnym wyjazdowym meczu. Był to trzeci wyjazd w ciągu 7 dni. Po czterech godzinach podróży docieramy pod bramy stadionu Lechii. Wejście na obiekt i sektor gości przebiegło bardzo sprawnie. Zajmujemy miejsce w centralnym środku sektora i wywieszamy flagę. Dopingowaliśmy przez większość meczu i momentami głośno jak na taką liczbę. Gdzie mogło się wydawać, że decybele powinny powoli opadać, to działo się zupełnie odwrotnie :-) Na pewno końcówka meczu i ataki piłkarzy na bramkę Lechii oraz nowa przyśpiewka przyczyniły się do dodatkowych sił w dopingu! W drugiej połowie zaprezentowaliśmy mały akcent ultras-małe flagi na kijach z malowanym napisem "Warta 1912 Poznań". Mecz kończy się remisem bezbramkowym. Pod sektorem brawami dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i walkę.

Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Lechia Gdańsk - Warta Poznań :: 20220903lechiagdaskwartapozna

Lechia Gdańsk - Warta Poznań

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 28.08.2022 0-2

Nasza ostatnia wizyta na Cracovii miała miejsce w październiku ubiegłego roku i wyglądała zupełnie odwrotnie niż ta, którą zaliczyliśmy w niedzielę. Zieloni wygrali 3 mecz wyjazdowy z rzędu. Do Krakowa docieramy ze sporym zapasem czasowym, co pozwoliło, aby przed rozpoczęciem meczu wejść w komplecie na sektor gości. Wywieszamy flagę i prowadzimy doping. Momentami głośny śpiew mógł nieść Warciarzy do zwycięstwa. Co zupełnie niespodziewanie stało się w końcówce meczu. Najpierw zdobyliśmy gola na 3 minuty przed końcem, by po kilku minutach doliczonego czasu gry zdobyć drugiego... Po ostatnim gwizdku razem z piłkarzami śpiewamy i dziękujemy brawami za ambicję i wolę walki do samego końca w zwycięstwo!

Cracovia Kraków - Warta Poznań :: 20220828cracoviakrakwwartapozna

Cracovia Kraków - Warta Poznań

PostHeaderIcon GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań 31.08.2022 (P) 0-2

Klasyk w Pucharze!
Piątym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie pucharowe z GKS Jastrzębie. Wyjazd do Jastrzębia Zdrój od zawsze wśród fanów Warty wzbudzał pewnego rodzaju smaczek. Old schoolowy stadion i emocje, które nam towarzyszą za każdym razem, gdy jesteśmy w sektorze gości. Na pewno taka wyprawa była dla nas odskocznią od tych wyjazdów w ekstraklasie.. Na płocie wieszamy dwie flagi i przez cały mecz raz z większymi raz z mniejszymi przestojami dopingujemy zawodników. Do przerwy Warta strzeliła dwie bramki i spokojnie prowadziła 2:0. Pomimo że w drugiej połowie Zieloni grali z przewagą jednego zawodnika to do końca meczu, wynik nie uległ zmianie. Od niepamiętnych czasów gdzie odpadaliśmy z pucharu przeważnie w pierwszej rundzie, tym razem udało się odwrócić złą passę i awansować do kolejnej fazy. Wspólnie z zawodnikami zbijamy piątki pod płotem i śpiewamy aż do momentu, gdy zgasły jupitery na stadionie w Jastrzębiu!

DO KOŃCA WYTRWALE!

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań :: 20220831gksjastrzbiezdrjwartapoznan

GKS Jastrzębie Zdrój - Warta Poznań

SZACHOWNICA - czyli najnowsza dzianina spod szyldu UltrasWarta. Elastyczna koszulka we wzorze zielono-białej szachownicy. Z przodu koszulki na sercu najważniejsze co się liczy dla każdego fanatyka, czyli kibicowski herb naszego klubu, z którym utożsamia się każdy będący w klimacie. Po prawej stronie logo naszej grupy „ZS”. Tył koszulki to znany na całym świecie i zarezerwowany dla kibiców numer 12, pod numerem dwunastego zawodnika nasza mała old-schoolowa chluba, czyli adres strony www.ultraswarta.pl, która niezmiennie prowadzona jest od 15 lat. Koszulka zadebiutowała na wyjazdowym spotkaniu w mieście Koroniarzy. Panie i Panowie jesteśmy dumni i wy też bądźcie!