PostHeaderIcon Sobota w Wejherowie!

Już w sobotę zielono-biali staną po raz drugi przed obroną pozycji lidera 2 Ligii. Po wygranej z Gwardią i MKS-em Kluczbork, nasza Warta spogląda na resztę ligowej stawki z góry, jednak za trzy dni trzeba dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty! Jedziemy do Wejherowa zmierzyć się z Gryfem. Cel na sobotę? Tylko Zwycięstwo! Wypada, więc wygrać i pokazać kolejny raz, że Warta to trudny przeciwnik dla kolejnych drugoligowców! Zielono-biali bardzo dobrze rozpoczęli sezon, a to sprawiło, że podopieczni Petra Nemeca zgromadzili na swoim koncie już 15 punktów. Drużyna z Wejherowa ma w dorobku o pięć mniej. Piłkarze Gryfa rozegrali na własnym stadionie już dwa mecze. Z GKS-em Jastrzębie polegli 0:2, natomiast później zremisowali z ŁKS-em Łódź 1:1. Miejmy nadzieję, że w sobotę ich gra nie ulegnie poprawie. Warciarze są w dobrej formie i trzeba to udowodnić na murawie!
 

PostHeaderIcon ZIELONA STREFA z pomocą dla schroniska!

W tym tygodniu odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Henrykowie.  Ze zbiórki którą przeprowadziliśmy dla psiaków kupiliśmy karmę  i po krótkiej wizycie u mieszkańców schroniska, czyli sympatycznych czworonogów, był czas na krótką rozmowę z ich opiekunami i wspólne zdjęcie. Była to pierwsza tego typu akcja.  Wszystkim, którzy się dorzucili oraz poświęcili odrobinę swojego czasu DZIĘKUJEMY.
Mamy nadzieję, i wierzymy że nie była to jednorazowa akcja.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ LIDEREM!

Zielono-Biali w fotelu lidera 2 Ligi! Zwycięstwo z Gwardią Koszalin 0:3 dało nam prowadzenie w lidze. Warta zajmuje pierwsze miejsce i ma na koncie 12 punktów. Kolejnym rywalem Warciarzy będzie MKS Kluczbork. Drużyna z Kluczborka po 4 kolejkach zajmuje 12 lokatę z dorobkiem czterech punktów.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 17:30.
Gwardia Koszalin – WARTA POZNAŃ 0:3 (0:0)
0:1 Radosław Jasiński 52
0:2 Karol Żmijewski 73
0:3 Michał Przybyła 77

 

PostHeaderIcon Strona fanatyków Warty Poznań - www.ultraswarta.pl

Za nami kolejny rok i jak co roku chcemy wspólnymi siłami opłacić serwer na kolejny 2018!
Owszem obecnie mamy takie czasy iż to właśnie niby facebook nam w dużej mierze zastępuje strony www bo przez ten portal jest najlepszy przepływ informacji.
Można byłoby więc stwierdzić... "po co nam strona? po co płacić? I tak na facebooku jest wszystko bardziej aktualne..."
Niby tak ale...Mimo wszystko jesteśmy zdania iż posiadanie własnej strony jest niezbędne ponieważ jest to w swoim rodzaju takie "archiwum" o kibicach Warty.
Nigdy nie wiadomo co nastąpi za X lat, nie wiadomo co będzie z portalem facebook, czy czasem nie straci na popularności jak niegdyś nk.pl? Tym bardziej iż polityka  facebooka nie daje nam gwarancji iż kiedyś nasz fanpage nie zostanie usunięty z jakiś absurdalnych powodów. Wtedy cała "baza wiedzy" facebookowa przepadnie  bezpowrotnie. Mając swoją stronę mamy gwarancje iż tak nie będzie! A o ile takowa gwarancja jest cenna mogą się przekonywać kolejne pokolenia fanatyków naszej  drużyny. Nieskromnie musimy stwierdzić iż gdyby nie strona ultraswarta.pl wielu kibiców nie miałoby okazji do obejrzenia tak wielu zdjęć z przeszłości czy też na zapoznanie się z wieloma opisami wyjazdów czy meczy u siebie itd. itp.

Chcesz pomóc ?
Zapraszamy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.