PostHeaderIcon Warta Poznań - Garbarnia Kraków 04.11.2017

W pierwszy weekend listopada przyszedł czas na mecz z Garbarnią Kraków. Zespół z którym mieliśmy okazję grać w dwumeczu baraży o 2 ligę! Sobota godzina 14:00, piękna pogoda i jak każdemu mogło by się wydawać powinno zgromadzić sporo ludzi. Jednak nie tym razem. Na stadionie troszkę ponad pół tysiąca ludzi a nas w młynie naprawdę garstka. Jednak jak się później okazało najbardziej fanatyczne 90minut w tej rundzie na trybunie. Piłkarze stanęli na wysokości zadania i pokonali Garbarnię 1:0. Chociaż goli powinno wpaść o wiele więcej :D Najważniejsze że wygraliśmy! Wspólna zabawa z piłkarzami po końcowym gwizdku pod sektorem. Teraz czekają nas dwa ostatnie wyjazdy i na zakończenie roku widzimy się w młynie na meczu z Legionovią!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Garbarnia Kraków :: 20171104wartagarbarniafoto

Warta Poznań - Garbarnia Kraków

 

PostHeaderIcon Radomiak Radom - Warta Poznań 29.10.2017

Radom to kolejna eskapada dla Zielono-Białych na mapie polski. Jeden z kibiców powinien nałogowo grać totka. Na kilkanaście dni przed wyjazdem dosłownie wywróżył nasz los. Rok temu nie udało nam się zasiąść w sektorze gości tak i tym razem również! Władze Radomiaka po raz drugi olali zagorzałych fanatyków Warty i bronili się jak tylko mogli aby klatki nie otworzyć :) Na wysokości zadania stanęli jednak po raz drugi kibole Radomiaka i dzięki ich uprzejmości wprowadzili naszą piątkę na swoje sektory. Niestety kolejne pięć osób, które podróżowało pociągiem, nie dojechało na mecz. Ich podróż zakończyła się w Warszawie, gdzie pociąg dotarł z ponad dwugodzinnym opóźnieniem, co nie pozostawiało szans na szczęśliwe dotarcie na czas do celu Cały mecz toczył się w wyrównanej walce na boisku. Doping miejscowych kibiców niósł się bardzo głośno. Kilkakrotnie nawet z obu trybun! Remis był chyba sprawiedliwym wynikiem. Obie drużyny wypracowały sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Ale żadnej nie udało się umieścić jej w bramce. Piłkarze podbijają do nas po meczu, zbijamy piątki i dziękujemy im zdobycie punktu. Szacunek dla kapitana i reszty zespołu za wyczajenie nas na trybunie gospodarzy mimo zamkniętej klatki! Pod względem pogody ten wyjazd nie zapamiętamy jakoś do upalnych... Lecz na pewno bardzo dobrze pod względem atmosfery i prawie odmarzniętych nóg :)
Do następnego!!
 

PostHeaderIcon NA GARBARNIĘ DO MŁYNA!

W najbliższą sobotę Zielono-Biali zmierzą się z Garbarnią Kraków! O randze tego meczu nie trzeba chyba nikogo informować! W sobotę widzimy się w MŁYNIE i dopingujemy nasz zespół! Zbieraj kolegów, nakręcaj wiarę, zadbaj o to, by sektor wyglądał tak, jak wszyscy sobie tego życzymy!
AVE WARTA
Początek meczu o godz. 14.

 

PostHeaderIcon Jutro o godz. 14:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu wicelidera z liderem!

Zielono-Biali mają za sobą dziewięć zwycięstw, dwa remisy oraz trzy porażki. W październiku nie udało nam się wygrać w Eblągu oraz w meczu z GKS-em Bełchatów zremisowaliśmy 0:0. Wygraliśmy natomiast tydzień temu z Wisłą Puławy. Jutro łatwo nie będzie, piłkarze Radomiaka to kandydat do awansu Nice 1 Ligi i zapowiada się ciężki i zarazem bardzo ciekawy pojedynek! Radomiak ma aktualnie na swoim koncie 29 punktów. Tyle samo co Warta. Wygrana w jutrzejszym meczu pozwoliłaby podopiecznym Petra Nemeca na trzy punktowe prowadzenie w tabeli. Zielono-Biali mają więc o co grać, jednak zadanie nie będzie należało do łatwych. Piłkarze Radomiaka na własnym terenie legitymują się bilansem 4-3-0. Nasz jutrzejszy rywal nie poległ w Radomiu ani razu.
Zremisował z MKS-em Kluczbork, GKS-em Jastrzębie oraz ŁKS-em Łódź. Radomiak to zespół, który potrafi wygrywać na własnym terenie. W poprzednim sezonie Warta przegrała na wyjeździe 3:2, natomiast w rewanżu przed własną publicznością Zielono-Biali tylko uratowali remis w 90 minucie po golu Łukasza Białożyta. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się na ciężką przeprawę. Warciarze mają jednak o co grać! Do tego potrzebna jest jednak dobra gra i skuteczność pod bramką Radomiaka.

WARCIARZE TYLKO ZWYCIĘSTWO!