PostHeaderIcon NOWE KOSZULKI KIBICOWSKIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koszulek

w dziale SKLEP/Koszulki.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Wisła Puławy 21.10.2017

Za nami kolejny mecz przy DD12. Przeciwnik Wisła Puławy, drużyna z kibicami jednak w Poznaniu się nie pojawili w sektorze gości. Piłkarsko na pewno najlepsza drużyna która pojawiła się w ogródku. Ludzi na stadionie ponad pół tysiąca. Frekwencja dużo mniejsza niż na poprzednich spotkaniach. Nas w młynie dwadzieścia parę osób. Doping przez cały mecz z dwoma przestojami. Jak na taką ilość osób tego dnia w młynie na pewno było głośno i przyzwoicie! Mecz kończy się wygraną 3:1. Tak naprawdę prawie do 80 minuty ten mecz mógł się zakończyć różnie. Drużyna z Puław grając jednym zawodnikiem mniej nie odstawała ani trochę na placu boiska! Jednak uśmiercił ich gol na 2:1 i po czterech minutach kolejny... Radość po ostatnim gwizdku była niesamowita. Wspólnie dziękujemy sobie z piłkarzami pod płotem. Zostajemy na fotelu lidera i czekamy na wyjazd do Radomia gdzie lider zmierzy się z wiceliderem.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Wisła Puławy :: 20171021wartapoznanwislapulawy

Warta Poznań - Wisła Puławy


 

PostHeaderIcon Najnowszy numer 18 zina "ZIELONA STREFA" dostępny.

Cena: 2zł

 

PostHeaderIcon Na Wiśle do sektora!


Już w najbliższą sobotę przed zielono-białymi kolejny mecz. Do Poznania przyjedzie Wisła Puławy. Drużyna, która jest na czternastym miejscu z dorobkiem 13 punktów. Pewne jest, więc, że w sobotę czekają nas kolejne emocje na murawie!
Na meczu z Wisłą ostro dopingujemy!
W sobotę widzimy się w MŁYNIE!
Zawodnicy grają o zwycięstwo na boisku, a MY na trybunach!