PostHeaderIcon W sobotę o 15 podejmujemy GKS Bełchatów!

W sobotę o godz. 15:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu zielono-białych z GKS-em Bełchatów. Nasz zespół cały czas zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i za dwa dni będzie faworytem w starciu z gośćmi z brunatnej stolicy. Drużyna na boisku potrzebuje naszego wsparcia, dlatego widzimy się w MŁYNIE i wspieramy ją dopingiem!
Zbieraj kumpli, przyprowadzaj ich do sektora. Walczymy o kolejne zwycięstwo przy DD12!

 

PostHeaderIcon Olimpia Elbląg-Warta Poznań 07.10.2017

Wyjazd numer 5 w tej rundzie to Elbląg. Województwo warmińsko-mazurskie mieliśmy już okazję odwiedzić w poprzednim sezonie.  Tym razem bez zwiedzania zamku w pobliskim Malborku. Ale za to na długo utkwi wyjazdowiczom tajemnicza miejscówka naszego postoju na  obiad  Na stadion docieramy planowo bo już pod bramą jesteśmy na 40min. przed pierwszym gwizdkiem. Z początku chcieli nas umieścić na trybunie gospodarzy. I chuj wie z jakich przyczyn. Lecz po krótkiej wymianie zdań otwierają fortece do sektora gości. Równo punkt 16 tak jak było w prognozie pogody zaplanowane jebnął deszcz a raczej ściana!  Nie obyło się bez świrowania że mogliśmy zasiąść jednak pod dachem na trybunie gospodarzy to byśmy chociaż nie zmokli   Z gry nie zanosiło się na najgorsze. Zwłaszcza pamiętając ostatni nasz wyjazd na ten stadion i ogromną porażkę Zielonych. Tym razem obyło się bez wyniku hokejowego ale też nie udało się wygrać czy chociażby wywieść cennego punktu z Elbląga! Miejscowi nas zaskoczyli, nie wywiesili flag oraz nie prowadzili zorganizowanego dopingu..  Po meczu bajera z piłkarzami przy płocie i zawijamy w drogę powrotną.
Oby więcej takich klimatycznych wyjazdów

 

Zapraszamy do galerii

Olimpia Elbląg -Warta Poznań :: 20171007OlimpiaElblagWartaPoznan

Olimpia Elbląg -Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Polska awansowała na MŚ w Rosji!

Emocjonujący mecz zakończony zwycięstwem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Reprezentacja Polski wygrała ostatnie spotkanie eliminacji, pokonując w stolicy Czarnogórę 4:2. Biało-czerwoni prowadzili dwoma bramkami, natomiast goście zdołali doprowadzić do remisu. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać. Ostatecznie trzy punkty zostały w Warszawie, a reprezentacja Polski po raz ósmy w historii i po dwunastu latach przerwy jedzie na Mundial!
8 października 2017, 18:00 – Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 4-2 Czarnogóra
1:0 Krzysztof Mączyński 6
2:0 Kamil Grosicki 16
2:1 Stefan Mugoša 78
2:2 Žarko Tomašević 83
3:2 Robert Lewandowski 85
4:2 Filip Stojković 87 (s)

 

PostHeaderIcon Zieloni polegli w Elblągu.

Olimpia pokonuje Wartę i zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie GKS Bełchatów 1:0 a jeszcze tydzień wcześniej na wyjeździe ŁKS Łódź 2:1. Zajmująca przed tą kolejką pierwsze miejsce w tabeli II ligi Warta Poznań, nie znalazła sposobu na wywiezienie z Elbląga chociażby jednego punktu. Piłkarze Olimpii pokonali lidera z Poznania 1:0. Zwycięską bramkę w 40 minucie meczu, po pięknej zespołowej akcji,  zdobył Jakub Bojas.

Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (1:0)
1:0 Bojas 41